0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Revivarant G Revivarant G 300g
Aps
199,00 zł

Revivarant G 300g

Aps

od 3 sztuk tylko: 195,02 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 500g
199,00 zł z VAT
9,95 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Opis produktu
  • Zaawansowany booster hormonu wzrostu
  • Zawiera zastrzeżoną mieszankę składników o udowodnionej skuteczności
  • Stymuluje naturalną produkcję hormonu wzrostu oraz testosteronu
  • Sprzyja potreningowej regeneracji i procesom anabolicznym
  • Zwiększa poziom siły, wytrzymałości oraz masy mięśniowej
  • Ułatwia zasypianie oraz promuje ciągły i głęboki sen
  • Pomaga utrzymać odtłuszczoną sylwetkę
  • Podnosi libido oraz sprawność seksualną
  • Reguluje poziom neuroprzekaźników
  • Poprawia nocną regenerację

APS Revivarant G to suplement diety, który skutecznie poprawia jakość snu oraz wspiera naturalną produkcję hormonów o działaniu anabolicznym. Wpływa na aktywność neuroprzekaźników, takich jak dopamina i GABA, wykazując działanie prokognitywne, zmniejszające niepokój i ułatwiające zasypianie. Ponadto, dzięki stymulowaniu produkcji hormonu wzrostu, sprzyja regeneracji i anabolizmowi mięśniowemu oraz korzystnie wpływa na libido i sprawność seksualną.

Regulacja gospodarki GABA-ergicznej
Kwas gamma-amino masłowy (GABA) jest głównym neurotransmiterem hamującym w ośrodkowym układzie nerwowym (OUN). Jego niewystarczające ilości związane są m.in. z odczuwaniem stresu, lęku i niepokoju, zaburzeniami struktury snu oraz bezsennością.

W suplemencie zastosowano substancje zapewniające wysoką biodostępność oraz potwierdzoną skuteczność w podnoszeniu poziomu GABA w OUN. Należą do nich: Kwas B-fenylo-y-aminomasłowy, Kwas y-aminomasłowy, Kwas gamma-amino-beta-hydroksymasłowy oraz 4-(pyridine-3-carbonyl amino) butanoic acid (Picamilon).

Wzrost biodostępności GABA w mózgu
Przepuszczalność bariery krew-mózg dla GABA jest mocno indywidualną kwestią, jednak wiadomo, że tylko część dostępnego w krwioobiegu kwasu gamma-aminomasłowego może przechodzić do mózgu. Tu z pomocą przychodzi tlenek azotu (NO), który stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu oraz zwiększa przepuszczalność bariery dla GABA.

W suplemencie zastosowane zostały dwie formy argininy (chlorowodorek i piroglutaminian), które są prekursorem do syntezy tlenku azotu. Co więcej, przyjmowanie boosterów NO przed snem korzystnie wpływa na jego strukturę, bowiem poprawia cyrkulację krwi w mózgu i wspiera tym samym pozbywanie się produktów przemiany materii.

Sekrecja hormonu wzrostu
Przyjmowanie argininy oraz wysoce biodostępnych form kwasu gamma-amino masłowego skutecznie sprzyja nocnej produkcji hormonu wzrostu (GH), bowiem obie te substancje pobudzają przysadkę mózgową do wydzielania somatropiny. GH reguluje wzrost i proliferację komórek (w tym tkanek łącznych i kości mięśni szkieletowych) oraz przyśpiesza gojenie się ran. Hormon ten wydzielany jest głównie podczas fazy głębokiego snu, która może zostać wydłużona poprzez suplementację prekursorów GABA.

Regeneracja i wsparcie redukcji tkanki tłuszczowej
Korzyści z podwyższonego poziomu somatropiny obejmują przyśpieszoną regenerację tkanek oraz szybsze tempo przemiany materii, co wiąże się także ze zwiększonym rozpadem kwasów tłuszczowych w adipocytach. Wysoki poziom GH ułatwia redukcję tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim przyśpiesza wzrost i regenerację tkanek. Oznacza to wzmocnienie struktur kolagenowych występujących w ścięgnach i więzadłach, oraz przyśpieszoną regenerację mięśniową. Nasilony zostaje również proces syntezy nowych białek mięśniowych, który wraz z odpowiednim surplusem kalorycznym ułatwia proces hipertrofii i zapewnia szybką oraz sprawną rozbudowę masy mięśniowej.

Gospodarka dopaminergiczna
W suplemencie znajduje się również ekstrakt ze świerzbca właściwego (Mucuna Pruriens), (standaryzowany na 50% L-Dopy) oraz aminokwasy (L-tyrozyna i fenyloalanina), które nasilają produkcję dopaminy. Dopamina jest neuroprzekaźnikiem umożliwiającym odczuwanie motywacji i pożądania, poprawia koncentrację oraz kreatywność, a także odpowiada za zdolności motoryczne i regulację cyklu sen-czuwanie.

Produkcja testosteronu oraz libido
Podniesiony poziom dopaminy wpływa na produkcję gonadoliberyny (GnRH), która uwalniana z podwzgórza wpływa na pobudzenie hormonów przysadki. Wydzielane z niej hormony (głównie hormon luteinizujący) stymulują produkcję testosteronu w jądrach. Ponadto dopamina jest silnym antagonistą prolaktyny, której poziom negatywnie wpływa na stężenie testosteronu w krwioobiegu. Neuroprzekaźnik ten reguluje także funkcje seksualne, takie jak libido, zainicjowanie i utrzymanie erekcji czy satysfakcję po odbytym stosunku.

Booster GH
Oprócz stymulacji produkcji testosteronu, dopamina korzystnie wpływa również na sekrecję hormonu wzrostu. Wpływa ona hamująco na wydzielanie somatostatyny, która hamuje produkcję GH w przysadce mózgowej. Dzięki temu hormon ten nie blokuje produkcji GH, nasilanej poprzez argininę oraz kwas gamma-aminomasłowy.

Dodatek witaminy B6
Pirydoksyna jest niezbędna do produkcji GABA, dopaminy oraz pozostałych neuroprzekaźników. Uczestniczy m.in. w syntezie testosteronu, obniża odczuwanie niepokoju oraz normalizuje cykl snu i czuwania. Wysokie dawki tej witaminy skutecznie tłumią produkcję prolaktyny, która jak wspomniano negatywnie wpływa na produkcję testosteronu.

Podsumowując, APS Revivarant G to zaawansowany suplement z grupy boosterów GH, którego działające w synergii aktywne składniki poprzez różne mechanizmy podnoszą poziom hormonu wzrostu. Dzięki temu znacznie szybciej przebiegają procesy regeneracji oraz wzrostu, co sprzyja budowie masy mięśniowej. Ponadto suplement korzystnie wpływa na sekrecję testosteronu oraz poprawia libido i sprawność seksualną. Odczuwalnie poprawia także jakość snu i umożliwia szybkie zapadnięcie w głęboki, spokojny sen, promując nocną regenerację i naturalną produkcję anabolicznych hormonów.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Dieta IIFYM – czy może być korzystna dla naszego organizmu?

Wiele osób chciałoby być na takiej diecie, gdzie może jeść swoje ulubione posiłki. Ciekawym rozwiązaniem dla nich...

czytaj więcej

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Soylent – zamiennik posiłku. Co warto o nim wiedzieć?

Każdego roku zwiększa się świadomość społeczna, na temat wpływu zdrowego odżywiania na jakość życia...

czytaj więcej

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

#19 Badania suplementów – Apollo’s Hegemony Ultra Fish Oil

Idąc za ciosem postanowiliśmy po raz drugi zbadać suplement Ultra Fish Oil marki Apollo’s Hegemony celem weryfikacji jakości. Pierwsze badania były...

czytaj więcej

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Jakie suplementy na obniżenie kortyzolu?

Czujesz nieustannie nadmiar stresu oraz wyczerpanie? Możliwe że jest to spowodowane niesławnym hormonem stresu – kortyzolem. Istnieje wiele...

czytaj więcej

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Aloes – nie taki znowu zdrowy

Gdyby wśród przypadkowych osób przeprowadzić ankietę dotyczącą „najzdrowszych roślin znanych...

czytaj więcej
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby