0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Garlicin Garlicin 30 kaps.
Olimp
14,40 zł

Garlicin 30 kaps.

od 3 sztuk tylko: 14,11 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 50g

Jako alternatywę polecamy:

Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
Vitamin C with 70% Rose Extract 120 kaps.
MZ-STORE
36,90 zł
14,40 zł z VAT
0,48 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Bezwonny ekstrakt z czosnku
  • Standaryzacja do 2% allicyn
  • Wysoce skoncentrowany

Olimp Garlicin to suplement diety zawierający bezwonny ekstrakt z czosnku standaryzowany na zawartość 2% allicyn, które są kluczowymi substancjami bioaktywnymi odpowiedzialnymi za korzystne właściwości czosnku.

Czosnek pospolity (Allium sativum) to jadalna bylina pochodząca z Azji Środkowej. Jest uprawiana jako warzywo i ceniona ze względu na swoje walory zdrowotne. Surowcem są cebulki, określane mianem ząbków czosnku. Cechują się one wysoką zawartością siarkoorganicznych zawiązków chemicznych, wśród których największą aktywność wykazuje allicyna, powstająca z alliiny po uszkodzeniu mechanicznym cebulek czosnku, np. zmiażdżeniu lub starciu.

W medycynie ludowej czosnek jest nazywany naturalnym antybiotykiem. Wyniki badań sugerują, że może on przyczynić się do zmniejszenia ilości potencjalnie patogennych mikroorganizmów przewodu pokarmowego. Wydaje się, że obecne w cebulkach związki siarczkowe wykazują zdolność przenikania przez błony komórkowe chorobotwórczych mikroorganizmów i przyłączania się do grup siarkowych białek i aminokwasów. To sprzyja zaburzeniom metabolizmu komórkowego patogenów.

Czosnek wspiera zdrowie układu krążenia. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i przyczynia się do utrzymania prawidłowego ciśnienia krwi. Ma też korzystny wpływ na kondycję naczyń krwionośnych. Ponadto warzywo to obfituje w antyoksydanty, które sprzyjają ochronie komórek przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.

Prezentowany preparat zawiera bezwonny, standaryzowany ekstrakt z czosnku. Zamknięty w wygodnych do stosowania kapsułkach stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią charakterystycznego, ostrego smaku i zapachu czosnku. Zdaniem specjalistów wysokojakościowy suplement diety może być tak samo wartościowy jak świeże warzywo. Co więcej, oferowany ekstrakt dostarcza precyzyjnie określoną ilość kluczowych substancji bioaktywnych, wśród których jest nie tylko allicyna, ale także allina, tiosulfinaty i gamma-glutamylocysteiny.

Podsumowując, Olimp Garlicin to preparat, który w łatwy sposób pozwala wykorzystać wyjątkowe działanie czosnku. Warzywo to słynie z niezwykle szerokiego spektrum pozytywnych właściwości, dlatego może okazać się cennym wsparciem kondycji zdrowotnej organizmu.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby