5% Nutrition – zabawki od Rich Piana

Jakub Kola

Każda marka ma swoje lepsze i gorsze suplementy oraz zwolenników oraz przeciwników. Szybko rozwijająca się marka 5% Nutrition od Rich Piana nie są wyjątkiem. Suplementy tej firmy są skierowane do bardzo szerokiego grona odbiorców, zarówno do początkujących jak i bardziej zaawansowanych w świecie supli.

Wybór między czterema różnymi opcjami produktów okołotreningowych może być nie lada zadaniem dla laika, zwłaszcza, gdy występuje kryzys przed treningiem i chcemy go jakoś przezwyciężyć. Ostatnią rzeczą, którą chcę myśleć o jest sortowanie produktów i czytanie etykiet, a następnie próba dowiedzenia się, który z nich pasuje do tej roli w danym dniu.

FULL AS FUCK

Full As Fuck

Jest to najprostszy produkt z gamy firmy 5% do rozpoczęcia, nie kipi od stymulantów, ale wchodząc po zażyciu na trening odczuwamy przypływ mocy. Jeśli jesteś naturalnie energiczna osoba, która nie musi użyć ciężarówki kofeiny i innych stymulantów lub masz późny trening na siłowni i nie chcesz mieć problemów z zaśnięciem to twój jedyny wybór. Full As Fuck posiada w porcji ponad 6 gram NO-boosterów odpowiedzialnych za komfort treningu oraz wzrost wytrzymałości! To świetny produkt do rozpoczęcia kariery z preworkoutami!

Pora dodać trochę stymulantów...

KILL IT

Kill It

Oto produkt który pozwala przełamać większe granice. To produkt nie tylko zwiększający możliwości przedtreningowe, ale posiadający trzy różne formy kreatyny ułatwiające rozwój siły i masy mięśni! 10 gram proszku zawiera anaboliczną kreatynę oraz substancję zwiększające możliwości treningowe. Cytrulina, Agmatyna - odpowiedzialne za wytwarzanie tlenku azotu - dają ogromną pompę mięśniową oraz zwiększają wytrzymałość. Beta-Alanina zwiększa możliwości treningów ze względu na silny wpływ rozwijający wytrzymałość mięśni. Kofeina - najbardziej znany stymulant, poprawia reakcje, wyostrza zmysły, silnie wpływa na pobudzenie i wzrost agresji treningowej! Kill It to bardzo kompleksowy produkt ze stajni 5%, dołożono wszelkich starań, aby skoncentrować w puszce same najlepsze składniki.

Jeśli wymagasz na treningu od siebie skupienia, pompa nie jest ważna...

MENTALITY

Mentality

Choć wielu może szydzić z idei wydajności tego produktu w odpowiednim momencie treningu to Mentality oferuje coś czego nie są w stanie nam zagwarantować wcześniej opisane produkty. Energia? Tak. Koncentracja? Oczywiście!
Mentality jest preparatem opartym na specjalnie wyselekcjonowanych składnikach o synergistycznym działaniu poprawiającym nastawienie i psychiczną motywację do wykonywania założonych czynności. Zapewnia w tym celu odpowiednią koncentrację i energię na długi czas, redukując przy tym uczucie zmęczenia czy zniechęcenia. Cztery mieszanki składników aktywnych zapewniają wielokierunkowe działanie, niespotykane w innych tego typu produktach. Zawiera całą gamę neurologicznych wzmacniaczy z Alpha GPC i Winpocetyną na czele oraz wiele więcej!

Pora na naprawdę mocny stymulant treningowy!

5150

5150

Niezadowolony poprzednimi trzema opcjami? Wtedy ta jest dla Ciebie - ogrom energii, która jest w 5150. Każda miarka pakuje w nas 400 mg kofeiny wraz z dodatkami, takimi jak synefryna, higenamina i hordenina. 5150 to produkt dla osób które nie potrafią dostarczyć wystarczającej ilości snu i potrzebują kopa przed treningiem. Będzie również odpowiedni dla osób kochających pobudzenie lub potrzebujących wiadra kawy żeby odczuć power przed treningiem.

Niestety nie jest wskazany dla osób posiadających problemy z sercem lub ze skłonnościami do nadciśnienia. 5150 to nie tylko wulkan energii, w składzie posiada też 4 g cytruliny, która skutkuje mega pompą mięśniową!

Więcej produktów 5% znajdziesz w sklepie muscle-zone >> 5% <<

4 komentarze

 1. Avatar

  Stosowałem kill it i wg mnie 10/10

 2. Avatar

  5150 pobudza lepiej niż kill it ale pompuje lepiej kill 😉

 3. Avatar

  ktoś sie pod was podszywa czy to wasz sklep?

  planuje rozbudować mięśnie, nada się ta odzyweczka?

  http://allegro.pl/rich-piana-5-alldayyoumay-465g-i5745403487.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *