Popularne artykuły

Drink Sleep Grow – nowość od Rich Piana 5% Nutrition
Plotki suplementacyjne

Drink Sleep Grow – nowość od Rich Piana 5% Nutrition 

 

W dobie ostatnich tragicznych wiadomości w sprawie Richa Piany rozgłos stracił nowy produkt ze stajni 5% Nutrition.

Firma suplementacyjna Rich Piana 5% Nutrition wypuściła na rynek kolejny produkt z linii odpowiadającej za regenerację. Mamy przyjemność przedstawić Wam formułę o bardzo wymownej nazwie – Drink Sleep Grow (pij, śpij, rośnij), która, podobnie jak jej poprzedniczka  Knocked The F*ck Out, ma na celu wsparcie regeneracji w trakcie snu.

Kilka słów o regeneracji 

Pomimo tego, że oba suplementy, Drink Sleep Grow oraz Knocked The F*ck Out, mają pomóc nam w zapewnieniu sobie optymalnej regeneracji w trakcie snu, działają na zupełnie różnych zasadach. Knocked The F*ck Out ma za zadanie pomóc nam w wieczornym ukojeniu nerwów, a co za tym idzie – ułatwić zasnięcie. Drink Sleep Grow od 5% Nutrition ma natomiast w swoim składzie kilka substancji, które mogą podnieść jakość naszego snu, ale skupia się głównie na regeneracji oraz budowanie masy mięśniowej.

5 kluczowych mieszanek

Biorąc pod uwagę, że Drink Sleep Grow oraz Knocked The F*ck Out mają nieco inne przeznaczenie, nikogo nie powinno dziwić, że pod kątem składu, również nie są tożsame. Drink Sleep Grow składa się z 5 opatentowanych mieszanek. Wiemy z jakich substancji się składają, jednak ich proporcje pozostają tajemnicą.

Na regenerację w Drink Sleep Grow zostało umieszczone 6g BCAA (między innymi aktywna forma l-leucyny) oraz mieszanka glutaminy, GABA oraz L-dopa. W suplemencie tym znajdziemy również substancje odpowiedzialne za kondycję naszych stawów oraz inne, ważne mikroelementy.

Do wyboru będą dwie wersje smakowe: Cytryna i Limonka oraz Arbuz. W jednym opakowaniu znajduje się 30 porcji produktu.

Produkt obecnie jest dostępny w cenie 34$, niestety po ostatnich wydarzeniach niewiadomo kiedy produkt trafi do sprzedaży...

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *