Popularne artykuły

Hype Extreme – nowa, potężna przedtreningówka od Blackstone Labs !
Plotki suplementacyjne

Hype Extreme – nowa, potężna przedtreningówka od Blackstone Labs ! 

Po raz pierwszy Blackstone Labs wspomniało o Hype Extreme w czerwcu ubiegłego roku. Po długim okresie ciszy w końcu wiemy z jakim produktem będziemy mieć do czynienia! Firma poszła o krok dalej niż w przypadku pierwotnej wersji Hype. Hype Extreme, poza typowymi dla przedtreningówek właściwościami, dostarczy nam także najwyższej jakości pompę mięśniową i ekstremalne skupienie.

Do niedawna nie mieliśmy właściwie pojęcia czym będzie charakteryzował się Hype Extreme, przesłanki co do jego składu były bardzo ubogie. Okazało się, że najnowsza przetreningówka od Blackstone Labs będzie zawierała tylko 5 substancji. Umożliwi to łączenie tego produktu z dobrze nam znanym Dust V2 oraz Dust Extreme.

3 z 5 substancji zawartych w Hype Extreme odpowiada za generowanie potężnej pompy mięśniowej, a 2 pozostałe składniki – wpływają pozytywnie na skupienie. Każda porcja suplementu składa się z: 2g Hydromax glicerolu, 1.5g  azotanu sodu, 300mg  Rhodiola, 250mg  alfa GPC i wreszcie - 300mcg  huperzine A. Porcja Hype Extreme waży 8 gramów, a w jednym opakowaniu znajdziemy ich 25 sztuk (czyli o 5 sztuk mniej niż w pierwotnej wersji Hype).

Hyper Extreme jest już dostępny w preorderze. Wszyscy chętni mogą zamówić tę przedtreningówkę na stronie producenta. Opakowanie kosztuje 49,99$ i jest dostępne w dwóch smakach: Cotton Candy or Fruit Punch.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *