Popularne artykuły

Kre-Alkalyn – większa siła i wytrzymałość
Sport supplement, creatine, hmb, bcaa, amino acid or vitamin mesure with powder. Sport nutrition concept.
Badania suplementów

Kre-Alkalyn – większa siła i wytrzymałość 

Kre alkalyn jest to buforowany monohydrat kreatyny stanowiący opatentowaną formułę keratynową, która pozwala uzyskać maksimum korzyści wynikających z przyjmowania kreatyny, bez obawy konwersji jej do nieaktywnej postaci, czyli kreatyniny.

Jest bardzo dobrym suplementem stosowanym przez sportowców, cieszący się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na to, że nie zatrzymuje wody w przestrzeniach międzykomórkowych i komórkach mięśniowych, a do tego nie wpływa negatywnie na układ trawienny. Kre alkalyn jest łatwo przyswajalny, dłużej magazynowany, a do tego wykazuje bardziej efektywnie zostanie zamieniony w aktywną fosfokreatynę.

Działanie Kre alkalynu

Stosowanie Kre alkalynu przyczynia się w znacznej mierze do zwiększenia zdolności wysiłkowej. Dzięki zażywaniu takiego suplementu osoba trenująca ma większą siłę i wytrzymałość, a do tego ma możliwość zyskania szybszego i bardziej efektywnego przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej. Co więcej Kre alkalyn przyczynia się do regeneracji mięśni po wysiłku, dzięki czemu ten czas zostaje maksymalnie skrócony.

    Dawkowanie Kre alkalynu

    Kre alkalyn stosować możemy zarówno w formie kapsułek, które wybierane są najczęściej, rzadziej w formie proszków, które są mniej wygodne w zażywaniu. Często i Kre alkalyn jest jednym ze składników odżywek keratynowych. W sportach zaleca się stosowanie 2,5 – 5 g na dobę w zależności od masy osoby trenującej i od intensywności ćwiczeń, jednak w większości przypadków sportowcy stosują nieco większe dawki. Okres przyjmowania tego suplementu wynosi 4-8 tygodni. Jeśli chodzi o widoczne efekty, u jednych zauważalne są one wcześniej, szczególnie gdy mówimy o osobach o mniejszej masie ciała, u innych później, przede wszystkim gdy w grę wchodzą mężczyźni o wadze powyżej 100 kilogramów.

    Powiązane artykuły

    Dodaj komentarz

    Wymagane pola są zaznaczone *