Primeval Labs – Gray Matter!

Ela

Ekipa z Primeval Labs doskonale wie jak utrzymać napięcie na najwyższym poziomie! Wszyscy z niecierpliwością czekamy na premierę ich najnowszego suplementu poprawiającego koncentrację - Gray Matter, a dostajemy zaledwie skrawki informacji! Do tej pory wiedzieliśmy tylko tyle, że produkt ten ma wpływać pozytywnie na skupienie podczas treningu, a przyjmować będziemy go w postaci kapsułek. Teraz natomiast, możemy potwierdzić dwa składniki, które na pewno znajdą się w Gray Matter, niestety nie wiemy, w jakiej ilości.

Dwie substancje, o których mowa, to dobrze znane boostery koncentracji, mocny środek nootropwy - noopept oraz alfa GPC.

Noopept to obecnie jeden z najpopularniejszych środków nootropowych o udowodnionym wysoce skutecznym działaniu! Usprawnia pracę mózgu, polepsza pamięć, wzmaga koncentrację oraz ułatwia uczenie się, a także wpływa na odczuwalną poprawę samopoczucia.

Alpha-GPC jest efektywnym prekursorem acetylocholiny (ACh) - neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za funkcje pamięci, logicznego rozumowania i zdolność koncentracji. Poprawia czynność OUN, przywraca prawidłową pamięć i funkcje poznawcze, a także wywiera korzystny wpływ na sferę afektywną i behawioralną. Przeciwdziała zaburzeniom czynności mózgu i dezorientacji, zwiększa motywację, koncentrację, stabilizuje emocjonalnie, zwiększa wrażliwość na bodźce emocjonalne i fizyczne, poprawia sprawność psychofizyczną.

Nie wiemy dokładnie w jakiej dawce zostaną nam zaserwowane, ale znając Primeval, nie będzie to raczej waga piórkowa.
Ponad to dowiedzieliśmy się, że premiera Gray Matter została przesunięta w czasie. Produkt ten będzie dostępny na rynku pod koniec grudnia lub na początku stycznia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *