Przedstawiamy Dennis James Nutrition i jego 4 główne suplementy

Ela

Widzieliśmy już markę Cutler Nutrition od Jay’a Cutlera, markę Ronnie Coleman Signature Series od Ronniego Colemana, a niedawno również Phil Heath’s Gifted Nutrition. Teraz mamy kolejną markę suplementów od mistrza kulturystki - Dennis James Nutrition, oczywiście od Dennisa Jamesa. Ten sportowiec ex-GAT właśnie wprowadził na rynek swoją własną linię czterech różnych produktów, rozłożonych pomiędzy cztery główne kategorie.

Nowe suplementy od Dennis James Nutrition są stosunkowo napakowanymi przedtreningówkami:

  • MPW (Menace Pre-Workout),
  •  kompleks aminokwasów spektra MIA (Menace Intra Attack), 
  • stymulujący spalacz tłuszczu MSS (Menace Super Shredder)

 

  • formuła budująca mięśnie MSB (Menace Super Boost).

 

Dołączyliśmy etykiety każdego z czterech produktów Dennis James Nutrition do galerii powyżej. Jak widzicie, wszystkie są w 100% w przejrzystych dawkach, oprócz spalacza tłuszczu, który zawiera 295,5 mg zastrzeżonej mieszanki składającej się z pięciu pobudzających składników.

Z tego, co możemy zobaczyć, żaden z suplementów Dennis James Nutrition nie jest jeszcze w ofercie głównych sprzedawców w Stanach Zjednoczonych, takich jak Tiger Fitness, Muscle & Strength czy Bodybuilding.com. Są one jednak dostępne do zakupu bezpośrednio na stronie firmy w całkiem konkurencyjnych cenach. Przedtreningówka MPW jest jedynym produktem powyżej $30 i kosztuje $32.65, a MIA, MSS i MSB plasują się pomiędzy 20 a $30.

Źródło: https://www.stack3d.com/2016/12/dennis-james-nutrition.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *