Przedstawiamy UBICHINOL – nową, wysoce przyswajalną formę koenzymu Q10!

Po wielu latach badań i poszukiwań, udało się wreszcie opracować aktywną, wysoce przyswajalną formę koenzymu Q10 - ubichinol. Muscle-Zone.plz nieukrywaną przyjemnością może Wam zaoferować tę wyjątkową formę koenzymu Q10 charakteryzującą się maksymalną absorpcją nawet 8-krotnie przewyższającą wersję, do której przyzwyczaił nas tradycyjny koenzym Q10.

Czym jest koenzym Q10?

Koenzym Q10, zwany również ubichinonem, jest związkiem organicznym, witaminopodobnym, który jest w sposób naturalny wytwarzany w ludzkim ciele oraz w większości żywych organizmów. Jego druga, mniej popularna nazwa – ubichinon, oznacza, że jest on wszechobecny w każdej ze struktur organizmu. Koenzym Q10odgrywa niezwykle ważną rolę w produkcji energii w naszym ciele, jest bowiem kluczowym składnikiem mitochondriów komórkowych, gdzie przyczynia się do metabolizmu tłuszczów, węglowodanów oraz utrzymania elastyczności błony komórkowej. Jest również wykorzystywany w kilku procesach enzymatycznych, gdzie jest zaangażowany w tworzenie ATP i przenoszenie energii międzyUbiquinol 50mg mitochondriami a komórkami. W skrócie - Twój organizm nie mógłby funkcjonować bez koenzymu Q10.

Koenzym Q10 został po raz pierwszy odkryty w 1957 roku. W tym czasie właśnie naukowcy odkryli dwie jego formy - ubichinon i ubichinol. Już wtedy udało się szybko określić, że ubichinol jest aktywną formą tego enzymu. Niestety, równocześnie, naukowcy nie byli w stanie wytworzyć stabilnej chemicznie postaci ubichinolu. I tak oto, na wiele, wiele lat, zostaliśmy z mniej efektywną wersją tego enzymu - ubichinonem. Ale... wygląda na to, że wszystko się zmieniło w ostatnim czasie!

Po ponad 50 latach badań, poszukiwań i eksperymentów, naukowcom udało się wypracować stabilną formę ubichinolu - czyli aktywnego, lepiej przyswajalnego koenzymu Q10.

Jakie są korzyści z suplementacji koenzymu Q10?

  • Wpływa pozytywnie na zdrowie serca
  • Silne oddziałuje na układ immunologiczny
  • Zwiększa poziom energii
  • Poprawia wydolność i wytrzymałość
  • Pomaga utrzymać zdrowie przyzębia
  • Chroni przed negatywnym wpływem narkotyków
  • Zmniejsza wydzielanie wolnych rodników, silnym przeciwutleniaczem
  • Chroni komórki wątroby przed toksynami
  • Pomaga regulować poziom cukru we krwi

Dlaczego wszyscy ludzie powyżej 30 roku życia powinni suplementować CoQ10?Ubiquinol 200mg

Koenzym Q10 jest niezbędny do konwersji tłuszczów i cukrów w energię komórkową, jednak naturalna produkcja koenzymu Q10 zmniejsza się gwałtownie wraz z wiekiem. Gdy twoje ciało posiada pokaźne ilości koenzymu Q10, mitochondria (komórkowe centra energetyczne) mogą pracować bardziej efektywnie w całym organizmie, w tym w sercu.

Koenzym Q10 jest również silnym antyoksydantem, pomaga chronić białka, lipidy i DNA mitochondriów przed utlenianiem i wspiera funkcje mitochondriów.

Dlaczego należy rozważyć przyjmowanie ubichinolu zamiast klasycznego koenzymu Q10, ubichinonu?

Suplementacja wysoko przyswajalnego ubichinolu jest szczególnie zalecane, jeśli spełniasz poniższe kryteria:

- jesteś w wieku powyżej 30 lat

- cierpisz na cukrzycę lub choroby wątroby

- cierpisz na syndrom chronicznego zmęczenia

- zażywasz 10 mg (lub więcej) statyny dziennie

- aktualnie zażywasz duże dawki konwencjonalnego CoQ10, przewyższające 150 mg

Ubichinol jest nawet do ośmiu razy lepiej wchłaniany przez organizm niż tradycyjny koenzym Q10!

Super Ubiquinol CoQ10Aż 8 razy?! Co to właściwie oznacza?

Ubichinon, nie dość, że słabo wchłania się do krwiobiegu, to jeszcze, kiedy już cudem uda mu się do niego dostać, musi zostać przekształcony na ubichinol. Tylko ta forma bowiem może być efektywnie i z korzyścią użyta przez nasz organizm. Jak widać więc, jest to dość długi i skomplikowany proces.

Ponieważ ubichinol już jest aktywną formą koenzymu Q10, jest szybko wchłaniany i przyswajany do krwiobiegu, nie ma tego "hamulca" w postaci kroku, gdzie jedna substancja musi być przekształcona w inną substancję przed wchłonięciem. Jest on wchłaniany do organizmu znacznie łatwiej i pozostaje w krwiobiegu dłużej.

Popraw swoje zdrowie już dzisiaj z ubichinolem!

Tagi: Koenzym Q10, Q10, suple, suplementacja, suplementy, Suplementy diety, ubichinol, zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *