Popularne artykuły

Redcon1 i nowa formuła diuretyczna Waterboard
Odchudzanie

Redcon1 i nowa formuła diuretyczna Waterboard 

Kilka dni temu producent suplementów Redcon1 - znana przede wszystkim z przedtreningówek Total War oraz Big Noise zapowiedział nowość. Jest to kilku składnikowa formuła diuretyczna Waterboard. 

Diuretyki?

Suplement przeznaczony będzie do eliminacji zalegającej wody podskórnej. Docelowo odbiorcą tego produktu powinny być osoby startujące na scenie jak kulturyści i fitneski, jednak w dobie popularyzacji "robienia formy" produktu zapewne przyjmie się i u amatorsko ćwiczących osób.

Tego typu produkty nie powinny być stosowane przez osoby doświadczone oraz przez dłuższy czas, dlatego Waterboard zawiera 30 tabletek z czego jednorazowa porcja to 3 sztuki. 10-dniowa kuracja pozwoli usunąć zalegającą podskórnie warstwę wody co skutkować będzie dużo lepszą prezentacją wizualną sylwetki zarówno na scenie jak i na plaży.

Skład

Poniżej przedstawiamy skład produktu, widzimy na nim 8 aktywnych składników, z których większość jest diuretykami lub substancjami wzmagającymi pracę układu moczowego.

Sugerowana cena producenta to około 50 dolarów. Cena dla dystrybutorów i sklepów jest o 5-10 dolarów mniejsza. Trzeba przyznać, że skład wygląda obiecująco, jednak cena nie należy do najniższych. Spośród produktów tej kategorii nadal liderem zostaje Water Loss firmy Prime Nutrition, chyba że za ceną Waterboard pójdą świetne efekty - czas pokaże.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *