Spalacze transdermalne – wsparcie redukcji z zewnątrz

Avatar

Spalacze transdermalne są to środki przyczyniające się do redukcji tkanki tłuszczowej występujące w formie kremów, plastrów, sprayów i innego rodzaju preparatów, które stosuje się bezpośrednio na skórę. Zawarte w nich substancje bioaktywne przenikają przez skórę i trafiają do krwiobiegu.

Dzięki takiej ich formie skrócony zostaje czas absorpcji, zwiększa się biodostępność, a środki działają niezwykle efektywnie. Ze względu na przyjmowanie takich środków redukcja tkanki tłuszczowej jest niemal taka sama, jak w przypadku stosowania suplementów, ale jest ona mniej obciążająca dla wątroby, co sprawia, że nie bez powodów spalacze transdermalne uważa się za najbardziej bezpieczne środki do odchudzania.

Działanie spalaczy transdermalnych

Stosując różnego rodzaju kremy, maści, czy żele przyspieszamy procesy lipolizy, a więc redukcji tkanki tłuszczowej. Co zachodzi więc w organizmie? Następuje rozpad obecnych w tkance tłuszczowej trójglicerydów, dzięki czemu powstają kwasy tłuszczowe, które poprzez krew trafiają do wszystkich tkanek organizmu i tak ulegają spaleniu. Wśród dostępnych na rynku transdermalnych środków skład ich w głównej mierze opiera się między innymi na kofeinie, zielonej herbacie, na ekstrakcie z grejpfruta, na imbirze i cynamonie. Stosując dany produkt na skórę zauważyć można rozchodzące się pod jego powierzchnią ciepło i rozgrzanie. Jeśli dodatkowo postawimy na masaż w trakcie stosowania czy to kremów, olejków czy innych preparatów jeszcze bardziej zwiększymy efektywność tego typu spalaczy.

Dla kogo spalacze transdermalne?

Z pewnością są one dla tych wszystkich osób, które pragną wymodelować swoją sylwetkę, a tradycyjne sposoby takie jak dieta i ćwiczenia nie dają zadowalających efektów. Jest to dobre rozwiązanie, by pozbyć się tkanki tłuszczowej z miejsc newralgicznych takich jak biodra, uda, brzuch, czy też dół pleców. Co więcej takie rozwiązanie jest również dla osób chcących poprawić elastyczność i napięcie skóry oraz u kobiet walczących z cellulitem. Jedno rozwiązanie, a jak wiele korzyści.

Tagi: kremy na odchudzanie, odchudzanie, redukcja, spalacze transdermalne co to, spalacze transdermalne dla kogo, spalacze transdermalne działanie

2 komentarze

  1. Avatar

    Jest szansa, ze będziecie mieć w ofercie SUPERNOVA? topowy spalacz tego typu, w sklepach w UK dostępny bez problemu. Fajnie jakby można było u Was nabyc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *