„Tylko dla prawdziwych Saiyan”, czyli limitowana seria produktów Olimp Labs!

Redakcja

Zabrakło siły do kolejnego powtórzenia? Regeneracja nie jest na optymalnym poziomie? A może najzwyczajniej w świecie gorszy dzień powoduje brak chęci do treningu? Do każdego z powyższych problemów, mogliśmy znaleźć analogię w kultowym już Dragon Ballu, który, mimo że był dla nas początkowo tylko ekscytującą bajką, z dużą ilością akcji, przekazuje wiele prawd o życiu, jak i o uporze, motywacji i dążeniu do celów…, Czyli podstawach w podejściu do treningu!

Słowem wstępu o Olimp Labs

Chyba każdy, kto zainteresował się suplementacją na początku XX wieku, zna tą firmę. W czasach, kiedy trening opierał się na „50 seriach na klatkę”, kreatyna była domniemanym sterydem, a optymalna suplementacja była fanaberią niż faktem, jako jedna z niewielu zaryzykowała wejście ze swoją ofertą suplementów diety. Już od 1991 kreuje trendy substancji wspomagających trening, (kto w końcu nie pamięta serii Dominator promowaną przez naszą gwiazdę strongmenów Mariusza Pudzianowskiego?), a obecnie jest najbardziej znaną i renomowaną polską firmą suplementacyjną, wprowadzając nieustannie coraz to nowe rozwiązania i produkty na rynek europejski.

Linia produktów Dragon Ball

Na początku 2019 Olimp zdecydował się przypomnieć nam najlepsze lata naszego dzieciństwa, zdobywając prawa do wykorzystania marki „Dragon Ball” w kontekście swoich produktów. Przez to, nie tylko pozwolił nam wrócić nostalgicznie do „starych, lepszych czasów” (kiedyś to było, nie?), ale jednocześnie świetnie umieścił właściwości swoich produktów, w kontekście zachowań i działań doskonale nam znanych postaci z tego uniwersum!

Odżywiony jak Goku

Sceny, w których Goku zjada cały stół jedzenia są już kultowe. I nawiązanie do tego, że aby regenerować się po ciężkich walkach (w naszym przypadku z ciężarami), należy odpowiednio zjeść, jest jak najbardziej prawidłowe. Dieta jest podstawą optymalnych wyników treningowych. Co bardziej konserwatywni adepci treningowi, stwierdzają, że trening bez diety jest bez sensu, bo nie daje żadnych rezultatów! A podstawą naszej diety podczas aktywnego trybu życia, powinno być pełnowartościowe białko!

Zapotrzebowanie na białko, przy intensywnym trybie życia wzrasta drastycznie. Zakłada się, że optymalne jest spożycie 2-3 gramów białka na kilogram masy ciała, aby zachować odpowiednią intensywność potreningowych procesów regeneracyjnych. W typowych warunkach jest to zatem około 150 gramów białka dziennie, czyli całkiem sporo. Oczywiście, najlepiej byłoby dostarczać je bezpośrednio z diety, ale każdy z nas lubi zjeść czasami coś bardziej wyjątkowego i smakowitego niż kolejna porcja kurczaka z ryżem!

I w tym momencie wkracza Whey Protein Complex 100%. Shake proteinowy? Dodatek do naleśników i omletów? A może owsianka? W każdym z tych przypadków dodatek Whey Protein Complex będzie świetnym wyborem! 75 gramów białka na 100 gramów produktu, pochodzących z koncentratów i izolatów serwatkowych, spełni nawet najbardziej wygórowane zapotrzebowanie na proteiny. Warto zwrócić tutaj uwagę na fakt ultrafiltracji powyższych. Jest to najmniej inwazyjna metoda obróbki białka, co powoduje że jest ono praktycznie takiej samej, najwyższej jakości, jak produkt wejściowy.

Limitowana edycja występuje w dwóch smakach – Trufla z pomarańczą i Malina w białej czekoladzie. Oba te smaki w recenzjach klientów zdobywają same 10, więc najlepszym wyborem będzie… Wybór obu smaków! Po co wybierać jeden z dwóch doskonałych smaków, skoro można mieć oba?

Zmotywowany jak Vegeta

Vegeta jest w Dragon Ballu symbolem skrajnego wręcz uporu. Wiele razy wymykał się z najgorszych sytuacji, tylko dzięki swojej sile woli w dążeniu do swojego celu. Mimo tego, że początkowo poznajemy go jako bezwzględnego wojownika, przez całą serię przechodzi on przemianę, którą możemy też odnieść do nas! Przecież też wielu z nas było bezkompromisowych, po czasie jednak zmieniając swoje nastawienie na bardziej poprawne. Jednak nawet z tego możemy wyciągnąć naukę – trzeba być nieugiętym, w dążeniu do dobrych celów!

Nie dziwi więc fakt umieszczenia Vegety na przedtreningówce Redweiler. Niezależnie od tego jak dobrze jesteś zmotywowany, jak bardzo chcesz osiągnąć swój cel i niezależnie jak daleko sięga Twoja determinacja – każdemu czasami się nie chce. I właśnie w tym momencie wchodzi Redweiler z pomocą!

Ściśle skomponowana formuła, składająca się z kompleksu boosterów tlenku azotu – AAKG, Jabłczanu Cytruliny i cytrynianu trisodowego, w połączeniu ze składnikami poprawiającymi wydolność i wytrzymałość takimi jak beta alanina i kreatyna, oraz z dodatkiem stymulantów – tyrozyny, kofeiny i ostatecznie piperyny, znacznie zwiększającej biodostępność wszystkich składników aktywnych w produkcie będzie fenomenalnym dodatkiem do Twojej torby treningowej!

W rezultacie stosując Redweiler’a będziesz mógł poczuć siłę, motywację i upór godny księcia Saiyan!

Zregenerowany jak Frieza

Frieza (lub częściej nazywany u nas Freezer), jest pierwszym naprawdę poważnym antagonistą jakiego spotykamy w serii Dragon Ball Z. Bezwzględny, nie zważający uwagi na życie i zdrowie nikogo, zaślepiony władzą tyran… Jak możemy się z kimś takim utożsamiać? Pominiemy tutaj niuanse odnoszące się tej postaci w nowej serii Super.

Abstrahując od motywacji tej postaci, wyróżnia go jedna charakterystyczna rzecz – wyjątkowa regeneracja. Wracał on na przestrzeni serii co najmniej kilka razy, mimo ogromu ran poniesionych w trakcie walk.

Analogicznie my musimy wracać regularnie do walki, by osiągnąć swoje cele treningowe. Aby to robić, musimy zachować optymalny poziom naszej regeneracji. Aby wesprzeć te procesy, warto sięgnąć po BCAA Xplode! (dostaliśmy anonimową informację że sam Frieza brał kilka miarek poza ekranem, ale product placement nie był w tamtych czasach popularny).

Świetna kompozycja trzech najważniejszych w procesach regeneracyjnych i antykatabolicznych aminokwasów – leucyny, waliny i izoleucyny, z synergistycznym dodatkiem glutaminy. Do tego w świetnym smaku (owoce leśne) i rozpuszczalności, co powoduje że są idealnym dodatkiem do napoju w czasie treningu, pozwalającą dłużej zachować wytrzymałość i wydolność mięśniową!

Zatem, jeśli potrzebujesz wsparcia w regularnym wracaniu na pole bitwy, BCAA Xplode jest stworzone dla Ciebie!

Podsumowanie

O jakości produktów Olimpu nie musimy zapewniać. Prawie 30 lat na rynku, z ciągle zwiększającym się udziałem w nim mówi samo za siebie. Jeśli tak samo jak my, kibicowałeś Goku w każdej jego walce, a obecnie brakuje na Twojej półce białka, przedtreningówki lub zestawu aminokwasów, zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej limitowanej edycji! Produkty te, świetnie sprawdzą się również jako prezent dla prawdziwego fana Dragon Balla i treningu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *