0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Acerola Acerola 250g
Aliness
59,90 zł

Acerola

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 58,70 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 320g
Bez dodatków
Naturalny

Jako alternatywę polecamy:

Acerola ze stevią 120 tab.
Acerola ze stevią 120 tab.
Aliness
36,90 zł
59,90 zł z VAT
0,24 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Bogate, naturalne źródło witaminy C
  • Komfortowy do stosowania proszek
  • Potężny potencjał antyoksydacyjny
  • Brak jakichkolwiek dodatków

Aliness Acerola to suplement diety w skład którego wchodzi ekstrakt z owoców aceroli, będących skarbnicą naturalnej witaminy C. Preparat jest dostępny w sproszkowanej formie. Łatwo się rozpuszcza, można go dodać do wody, ulubionego napoju albo posiłku.

Acerola (Malpighia glabra) to pochodząca z Ameryki roślina, często nazywana wiśnią z Barbados. Wydaje małe, jadalne owoce, które przerabia się na dżemy, soki i konfitury, a także spożywa na surowo. Owoce te wyróżniają się bardzo wysoką zawartością witaminy C, dlatego stanowią ceniony surowiec wykorzystywany w suplementacji i farmacji.

Prezentowany preparat stanowi doskonałe źródło organicznej witaminy C. Jest idealną opcją dla osób preferujących naturalne rozwiązania. W pełni pokrywa zapotrzebowanie na substancję, która jest niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Oprócz tego nie zawiera żadnych innych dodatków technologicznych, sztucznych barwników, konserwantów czy antyzbrylaczy.

Witamina C wykazuje szereg korzystnych właściwości. Jako silny przeciwutleniacz wspiera walkę ze stresem oksydacyjnym w ustroju. Ponadto pomaga utrzymać w dobrej kondycji dziąsła, chrząstki, skórę i naczynia krwionośne. Wszystko to za sprawą kolagenu, w którego produkcję jest mocno zaangażowana. Oprócz tego wpływa na generowanie energii w organizmie, promuje prawidłowe funkcje psychologiczne, sprzyja zmniejszeniu uczucia znużenia i zmęczenia. Jest też ważna dla układu immunologicznego.

Prezentowany preparat jest łatwy do stosowania i dozowania. Sproszkowana forma będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, którym połykanie kapsułek sprawia trudność. Proszek sam w sobie jest kwaskowy, bez problemu rozpuszcza się w wodzie i innych płynach. Można go dodać np. do soku, ale pasuje również do koktajlu, smoothies czy nawet zwykłej owsianki. Taka postać suplementu pozwala również na łatwe dopasowanie dawki do indywidualnego zapotrzebowania.

Podsumowując, Aliness Acerola to wygodny sposób na wzbogacenie swojej diety o naturalną i łatwo przyswajalną witaminę C. Ilość procesów biochemicznych, w jakich bierze ona udział jest ogromna, dlatego warto zadbać o to, by wyrównać ewentualne niedobory i zapewnić jej właściwą podaż.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z

Ostatnio na blogu

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby