Popularne artykuły

Nowość od Olimpu! Fire Start Energy Gel – na regenerację i energię!
Plotki suplementacyjne

Nowość od Olimpu! Fire Start Energy Gel – na regenerację i energię! 

Olimp – jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych europejskich firm suplementacyjnych wprowadziła na rynek ulepszone wersje swoich znanych produktów. Fire Start Energy Gel, bo o nich mowa, wystąpią w nowej odsłonie graficznej, niebieskiej i żółtej. Zmieniła się także nazwa. Produkt odpowiadający za dostarczenie nam potężnej dawki energii nazywa się Fire Start + Caffeine, a ten, po który warto sięgnąć w celu poprawy regeneracji – Fire Start + BCAA.

Głównym celem  Fire Start Energy Gel od Olimpu jest pomaganie sportowcom w utrzymywaniu wysokiego poziomu intensywności, wytrzymałości i wydajności podczas ćwiczeń. W celu osiągnięcia tego wszystkiego, suplementy mają podobną formułę bazową zmieszaną z jednym z dwóch głównych składników.

Cechy wspólne obu wersji produktu Fire Start Energy Gel to: węglowodany, które dostarczają nam energii oraz odpowiednia dawka elektrolitów gwarantujących nawodnienie. Co do różnic: w wersji Fire Start + Caffeine znajdziemy dodatkowe 100mg guarany oraz 50mg kofeiny, natomiast w Fire Start + BCAA 1g wysokojakościowego BCAA.

Dwa żele energetyczne Fire Start są obecnie dostępne pudełkach po 20 saszetek. Istnieją dwa rodzaje smaków do wyboru w każdej wersji: Blackcurrant i Tropical dla Fire Start + Coffe oraz Orange i Green Apple dla Fire Start + BCAA.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *