Popularne artykuły

Olimp prezentuje swój pierwszy suplement kazeinowy –  Micellar Casein.
Plotki suplementacyjne

Olimp prezentuje swój pierwszy suplement kazeinowy – Micellar Casein. 

Jeden z czołowych europejskich producentów suplementów, Olimp, prezentuje nam, swój zupełnie nowy produkt. W porównaniu z tym, co pokazali nam ostatnio, jest to bardzo prosta formuła. Jak sama nazwa wskazuje jest to kazeina micelarna, czyli nie więcej, nie mniej, a kazeinowa odżywka białkowa.

Kazeina micelarna to najczystsza postać tego rodzaju białek występująca w mleku krowim. Dzięki zastosowaniu wysoko zaawansowanej technologii mikrofiltracji pozyskuję się ją w postaci suplementu bez użycia sztucznych i niebezpiecznych dla zdrowia chemikaliów i agresywnych środków dodatkowych. Dzięki temu uzyskujemy produkt praktycznie niezmieniony o najwyższym stężeniu aminokwasów oraz witamin i minerałów. Co więcej zawartość laktozy w tych suplementach jest znikoma. Kazeina micelarna powinna być stosowana zawsze wtedy, gdy przerwy pomiędzy posiłkami trwają bardzo długo, a także w okresie nocnym, kiedy wzrasta zapotrzebowanie na szereg kluczowych aminokwasów.

Wielu z was zastanawia się zapewne jak gigant wielkości Olimpu do tej pory nie wypuścił na rynek masowy tego typu produktu. No cóż, również zachodzimy w głowę, ale takie są fakty. Jest to pierwsza odżywka kazeinowa ze stajni Olimpu.

Micellar Casein w jednej porcji produktu zawiera:

Daje nam to 112 kalorii na porcję.

Produkt dostępny jest między innymi na stronie producenta, jedno opakowanie 600 g kosztuje 77zł i zawiera w sobie 20 porcji (podzielonych i zapakowanych w małe torebki).

Micellar Casein od Olimpu dostępne jest w trzech smakach: wanilia, truskawka i masło orzechowe.

Powiązane artykuły

1 Comment

  1. Sklep Tanie Suple Online

    Fajnie, że nawet tak duże Firmy jak Olimp nie są pasywne i co jakiś czas wypuszczają nowe odżywki na rynek.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *