Olimp szykuje dla nas więcej oryginalnych suplementów z serii Dragon Ball Z!

Avatar
Dragon Ball Olimp

Podczas tegorocznych targów FIBO w Niemczech, europejska firma suplementacyjna Olimp, chwaliła się nowymi produktami z serii Dragon Ball Z! Od tego weekendu wszystkie zapowiadane na FIBO suplementy są już dostępne w sprzedaży! Produkty są dokładnie takie same jak te, które prezentowane były na FIBO - od zawartych w nich składników, aż po warianty smakowe.

Jest białko w proszku Goku, przedtreningówka Redweiler  z Vegetą i suplement amino BCAA Xplode z najbardziej znienawidzonym złoczyńcą Dragon Ball Z - Frieza. Produkty tego typu nie są niczym nowym, ujawniono jednak kilka interesujących szczegółów dotyczących przyszłości tej linii limitowanej.

Po pierwsze, jak powiedział Olimp, kiedy wprowadzał suplementy, obecne trzy produkty Dragon Ball Z będą dostępne TYLKO przez pewien (ograniczony) czas. Kiedy produkty te zostaną wykupione – zastąpi je kolejna, limitowane seria.

Oznacza to, że Olimp ma w planach wprowadzić kolejny proszek białkowy Goku, przetreningowy suplement z wizerunkiem Vegety oraz  Frieza na BCAA; jednak grafika na etykietach będzie inna, podobnie jak smak. Olimp planuje co pewien czas zmieniać szatę graficzną swoich produktów, więc możemy uzbierać kolekcję bardzo ładnych opakowań.

Olimp potwierdził również, że z czasem wprowadzą inne produkty z wizerunkami pozostałych bohaterów serii Dragon Ball Z. Wszechświat Dragon Ball Z ma górę unikalnych i pasujących do siebie postaci - warto zatem poczekać i odkryć, co zostanie wydane w następnej edycji.

View this post on Instagram

Fuuuuzja ! ? #dragonball #goku #vegeta #mzstore

A post shared by mz-store.pl (@mz_store.pl) on

Tagi: BCAA Xplode, olimp, przedtreningówka Redweiler

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *