Nowa formuła białkowa od Rule 1 – R1 Whey Blend

Na rynku jest ogromny wybór odżywek białkowych, dziś przybliżmy Wam jedną z nich. Być może odpowiemy na jedno z odwiecznych pytań: jakie białko wybrać?

Zasada nr 1 – białko to podstawa. Każdy, kto na poważnie podchodzi do sportu wie, że dobra jakościowo odżywka białkowa jest nie do przecenienia. I nie mam na myśli tylko sportów sylwetkowych czy siłowych!

Białko jest niezbędne do utrzymania naszych mięśni w szczytowej formie, a ciała – w nienagannej kondycji. Dlatego też warto sięgać po produkty sprawdzone, z najwyżej półki.R1 Whey Blend

Do takich właśnie suplementów zaliczamy Rule 1 Whey Blend.

Słowem wstępu:

  • R1 Whey Blend jest to uniwersalny proszek białkowy, który może być spożywany o każdej porze dnia,
  • Odżywka ta jest bogata w naturalne BCAA (rozgałęzione aminokwasy),
  • Jest to suplement o wysokim stopniu przyswajalności oraz łatwostrawny,
  • Składniki w niej zawarte są najwyższej jakości!

Rynek odżywek białkowych rozwija się bardzo dynamicznie od wielu lat. Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzę, że aktualnie jest przynajmniej kilka tysięcy pozycji w tej kategorii suplementów. Stawia to nas przed niezwykle skomplikowanym procesem decyzyjnym, kiedy przymierzamy się do zakupu odżywki, która spełni nasze wymagania.

Rule 1 jest to firma, która od lat hołduje zasadzie “the best input= the best output” ( w wolnym tłumaczeniu – jesteś tym, co jesz). Inwestuje w najnowocześniejsze laboratoria i sprzęt, który pozwala wypuszczać jej na rynek tylko produkty najwyższej jakości. Taki też jest Whey Blend, dostosowany do potrzeb sportowców wszystkich dyscyplin, trzymający maksymalnie wysoki standard.

Najważniejsze cechy odżywki:

  • 24 g białka na porcję,
  • Bogaty w BCAA i glutaminę wspomagającą wzrost i regenerację mięśni,
  • Niska zawartość laktozy- przystępniejsza dla układu pokarmowego + zminimalizowane ryzyko reakcji alergicznych!

Skład

Whey Blend od Rule 1 składa się z zaledwie 3 składników. Są to:

Korzyści, zalety i skuteczność R1 Whey Blend

Formuła R1 Whey Blend jest bardzoprosta, ponieważ zawiera tylko trzy istotne formy białka. Koncentrat białka serwatkowego jest popularnym białkiem, które można znaleźć w dużej ilości proszków proteinowych. Zawdzięcza to wysokiej ilości immunoglobulin, które wspierają układ odpornościowy i ułatwiają trawienie. Białko serwatkowe jest wolniej trawione, przez co zapewnia paliwo twoim mięśniom przez dłuższy czas. Drugim składnikiem mieszanki jest izolat białka serwatkowego. Jest on filtrowany, dzięki czemu ilość białka jest wyższa, a zbędne tłuszcze i cukry są usunięte.

Ostatnim składnikiem mieszanki jest hydrolizat białka serwatkowego. To świetny składnik, ponieważ trawiony jest nawet szybciej niż izolat, dzięki czemu żołądek musi wykonać mniej pracy. Pomaga on też wystartować proces przyrostu i naprawy masy mięśniowej. Dla tych, którzy mają problemy z trawieniem serwatki, hydrolizat przechodzi dodatkowy proces rozkładu, dzięki czemu nie sprawia żadnych problemów trawiennych. W tej mieszance jest on też bogaty w aminokwasy rozgałęzione, które wspierają rozwój mięśni.

Negatywy i minusy R1 Whey Blend

Ciężko jest zidentyfikować jakiekolwiek wady Whey Blend od R1. Niektórym może nie smakować smak mieszanki.

Smak i mieszalność R1 Whey Blend

R1 Whey Blend jest dostępna w wielu smakach, takich jak krem czekoladowy, waniliowy, truskawkowy, smak ciasta urodzinowego, bananowy, masła orzechowego, ciasteczkowy i kremowy. R1 Whey Blend ma świetną konsystencję i łatwo go mieszać. Smaki są przyjemne i łatwe do wypicia, ale brakuje mieszance trochę gęstości.

Werdykt

Suplement ten jest wszechstronnym wysokiej jakości produktem, który można konsumować o każdej porze dnia. Wyrazisty wygląd R1 jest wzmocniony wyrazistymi składnikami. Dzięki wysokiej zawartości procentowej białka w każdym gramie i dodatku BCAA oraz glutaminy R1 Whey Blend dobrze spełnia swoje przeznaczenie.

 

Tagi: bcaa, białko, białko serwatkowe., hydrolizat, hydrolizat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego, koncentrat białka serwatki, odżywka białkowa, odżywki białkowe, R1 Whey Blend, rule one, whey blend, wpc, wpi