0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Acerola 125mg Acerola 125mg 120 tab.
Aliness
34,90 zł

Acerola 125mg

Wszystkie warianty:

od 3 sztuk tylko: 34,20 zł / szt. -2%

Waga wysyłki: 300g
Wegetariański

Jako alternatywę polecamy:

Acerola ze stevią 120 tab.
Acerola ze stevią 120 tab.
Aliness
36,90 zł
34,90 zł z VAT
0,29 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Wyciąg z owoców aceroli w postaci tabletek
  • Minimum dodatków technologicznych
  • Duża dawka naturalnej witaminy C
  • Odpowiedni dla wegetarian

Aliness Acerola to suplement diety będący źródłem naturalnej witaminy C zawartej w wyciągu z owoców aceroli. Jest dostępny w formie łatwych do połknięcia tabletek, może być stosowany przez wegetarian.

Acerola (Malpighia glabra), nazywana również nadgwiazdką granatolistną albo wiśnią z Barbados, to niewysokie drzewko uprawiane w różnych częściach świata. Jest cenione ze względu na jadalne owoce. Te małe, czerwone i lekko spłaszczone pestkowce w ok. 3% składają się z witaminy C. Zawierają jej znacznie więcej niż popularne cytrusy (!). Nic więc dziwnego, że budzą duże zainteresowanie przemysłu suplementacyjnego i farmaceutycznego.

Zawarta w miąższu owoców aceroli witamina C wywiera duży wpływ na ludzki organizm i jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania. Aktywuje wiele enzymów, warunkuje prawidłową produkcję kolagenu, uczestniczy w syntezie niektórych neuroprzekaźników. W istotny sposób wpływa na kondycję skóry, dziąseł, chrząstek, kości i naczyń krwionośnych. Może także przyczyniać się do redukcji uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina ta jest też ważna dla utrzymania prawidłowych funkcji układu odpornościowego. O jej odpowiednią podaż powinny zadbać zwłaszcza osoby narażone na intensywny wysiłek fizyczny. Witamina C to wyjątkowo silny antyoksydant. Dzięki właściwościom przeciwutleniającym wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.

Tabletki zawierające wyciąg z owoców aceroli świetnie sprawdzają się w profilaktyce niedoborów witaminy C. Rekomenduje się je zwłaszcza osobom, które cenią sobie naturalne rozwiązania. Świeże owoce aceroli są trudno dostępne, warto też wiedzieć, że z uwagi na delikatny miąższ, nie mogą one być długo przechowywane. Po zerwaniu szybko tracą swoje cenne właściwości. Suplementy diety oparte na wyciągu z wiśni Barbados zdają się być idealnym sposobem na dostarczenie organizmowi solidnej dawki naturalnej witaminy C.

Podsumowując, Aliness Acerola to wysokiej jakości preparat, który bazuje na wyciągu z owoców aceroli. Stanowi skarbnicę naturalnej witaminy C i świetnie nadaje się do uzupełnienia jej poziomu w organizmie. O odpowiednią podaż tej witaminy powinni zadbać zwłaszcza mieszkańcy dużych miast, którzy mają codzienny kontakt z zanieczyszczonym powietrzem, osoby uzależnione od nikotyny, intensywnie trenujący sportowcy oraz osoby narażone na chroniczny stres.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby