0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Acerola BIO Acerola BIO 200g
BeOrganic
69,99 zł

Acerola BIO

Wszystkie warianty:

Waga wysyłki: 300g
Ekologiczny
Bez GMO
Bez dodatków
Naturalny
Wegetariański
Wegański

Jako alternatywę polecamy:

Acerola ze stevią 120 tab.
Acerola ze stevią 120 tab.
Aliness
36,90 zł
69,99 zł z VAT
1,06 zł / porcja
Możemy Ciebie powiadomić kiedy produkt będzie znów dostępny
Zapisz
Sprzedawcą , importerem oraz podmiotem odpowiedzialnym za opis jest:
Produkt wysyłany jest z UE
Opis produktu
  • Wyciąg z ekologicznych owoców aceroli
  • Produkt z certyfikatem ekologicznym
  • Przyjazny weganom i wegetarianom
  • Skarbnica naturalnej witaminy C

BeOrganic Acerola to suplement diety zawierający sproszkowany wyciąg z owoców Malpigii granatolistnej, który stanowi skarbnicę naturalnej witaminy C. Produkt posiada certyfikat ekologiczny, jest też przyjazny osobom na diecie wegańskiej i wegetariańskiej.

Malpigia granatolistna (Malpighia glabra) to roślina tropikalna szeroko znana jako acerola. Naturalnym obszarem jej występowania jest Ameryka Północna, Środkowa i Południowa, ale uprawia się ją w bardzo wielu krajach na całym świecie. Głównym celem tych upraw są owoce – niewielkie pestkowce o czerwonej barwie i niezwykle soczystym miąższu. Wyróżniają się one wyjątkowo kwaśnym smakiem i imponują bardzo wysokim stężeniem witaminy C. Z tego względu znajdują zastosowanie nie tylko w sztuce kulinarnej i przemyśle spożywczym, ale również w suplementacji oraz farmacji.

Zawarta w owocach aceroli witamina C należy do składników pokarmowych uznawanych za niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. Ilość pełnionych przez nią funkcji w ustroju jest ogromna. Najczęściej wspomina się o niej w kontekście pracy układu immunologicznego. Oprócz tego jest odpowiedzialna za dobry stan zębów, dziąseł, kości, chrząstek i naczyń krwionośnych, gdyż uczestniczy w syntezie ich budulca – kolagenu. Bierze także udział w pozyskiwaniu energii w procesach metabolicznych, dzięki czemu może przyczyniać się do redukcji uczucia znużenia i zmęczenia. Potrzebuje jej również układ nerwowy. Utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych w dużej mierze zależy od adekwatnej do zapotrzebowania podaży tej witaminy.

Sproszkowany wyciąg z owoców aceroli doskonale sprawdzi się w profilaktyce niedoborów witaminy C. Jest łatwy i bardzo komfortowy do stosowania, ma orzeźwiający, kwaskowy smak, świetnie komponuje się z koktajlami, sokami, pasuje również do jogurtu i owsianki. Stanowi idealną opcję dla osób, które mają problem z połykaniem kapsułek albo stronią od syntetycznych suplementów diety. Prezentowany produkt wyróżnia się znakomitą jakością. Jest ekologiczny, wolny od dodatków technologicznych i produktów odzwierzęcych.

Podsumowując, BeOrganic Acerola to wysokiej jakości produkt, który stanowi smaczny dodatek do diety i jest doskonałym źródłem witaminy C. Przypadnie do gustu zwłaszcza osobom wybierającym naturalne rozwiązania.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (0)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby