Nowy booster testosteronu od BPI Sports – Best Test

Ela

Ostatnimi czasy firma BPI Sports drażniła się z nami i nie chciała zdradzić szczegółów odnośnie suplementu, który planowali wypuścić. Emocje sięgały zenitu. Wiedzieliśmy tylko tyle, że suplement ten będzie w formie kapsułek. W końcu dowiedzieliśmy się co kryło się za tajemniczymi zapowiedziami. BPI wprowadziło do swojej oferty booster testosteronuBest Test. Jak łatwo można się domyślić, został on obrandowany zgodnie z linią produktów Best czyli najbardziej prestiżową linią tej marki

Najnowsze dziecko BPI oferuje połączenie ośmiu różnych składników, które wszystkie razem mają zagwarantować nam całkiem pokaźną listę efektów. Best Test jest reklamowany jako środek, po który warto sięgnąć w celu zwiększenia siły i wytrzymałości, zwiększenia popędu płciowego i libido. Ma też za zadanie przeciwdziałać starzeniu się i wspierać utrzymanie testosteronu na optymalnym poziomie.

Składniki, które zostały zawarte w Best Test mają za zadanie sprawić, że osiągniemy gwarantowane przez BPI efekty. Obietnice te mają zostać spełnione za pomocą porcji 1,5 grama produktu, na którą wchodzą 2 kapsułki. Składniki to: pedaluum murex, korzeń akarkara, CLXR (ashwagandha), kwercetyna, antygen starzenia - Niagen, imbir, nasiona winogron, a na koniec  - likopen.

Produkt jest już dostępny w sprzedaży. Producent Best Test podał cenę detaliczną ok. 39,99 $ za opakowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *