Ashwagandha – opinia


Benefity stosowania Ashwagandhy

  • wspiera układ odpornościowy
  • poprawia sprawność psychofizyczną
  • chroni układ sercowo-naczyniowy
  • działa neuroprotekcyjnie
  • może być stosowany w profilaktyce antynowotworowej
  • wykazuje działanie adaptogenne

Jak to jest w praktyce?

Na mnie działa świetnie, problemy ze snem zniknęły, przez długi czas był to dla mnie bardzo uciążliwy problem. Niestety niedobory snu po kilku dniach bardzo mocno nas osłabiają. Stosowałam doraźnie melatonine, jednak nie chciałam jej stosować w nieskończoność, ponieważ zaleca się robić przerwy od niej bo może uzależniać. W tej sytuacji postawiłam na stosowanie Ashwagandhy i rzeczywiście poprawiła ona jakość snu, trzeba powiedzieć otwarcie, że niestety nie działa to doraźnie jak melatonina, jednak po 2 tygodniach sumiennej suplementacji czuć poprawę.

Rekomendowana Ashwagandha

Rekomendowany suplement zawierający Ashwagandhę
Rekomendowany suplement zawierający Ashwagandhę

W opakowaniu jest 100 kapsułek ( zalecane stosowanie: 1 lub 2 kapsułki dziennie). Dla mnie optymalnie były dwie więc 50 porcji tj. aż 50 dni suplementacji!

Opinia na temat Ashwagandhy

Aktualnie suplementując odczuwam lepsze samopoczucie. Chociaż to bardzo subiektywne odczucie i ciężko je zdiagnozować, jednak ma to charakter powtarzalny, więc po kilku tygodniach suplementacji mogę otwarcie powiedzieć, że to Ashwagandha się do tego przyczyniła.Jeśli zmagacie się z problemami ze stresem czy snem to będzie idealny produkt dla Was. Nie widzę żadnych skutków ubocznych.

W prawidłowym doborze suplementacji najlepiej pomagają opinie innych, mimo że dostałam produkt od Muscle-Zone.pl do przetestowania za darmo, to nie czułam się zobowiązana aby pisać recenzję celem pokazania jaki to produkt oh i ah. Ashwagandha jest na rynku wystarczająco długo aby każdy mógł wysunąć własną teorię lub opinie odnośnie działania, ja jestem na tak, bo za śmieszne pieniążki można mieć faktycznie działający środek. 🙂

Tagi: adaptogeny, ashwagandha, koncentracja, KORTYZOL, samopoczucie, sen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *