Popularne artykuły

Hydra Pump – nowa przedtreningówka Sparta Nutrition!
Plotki suplementacyjne

Hydra Pump – nowa przedtreningówka Sparta Nutrition! 

Kraken
Topowa przedtreningówka - Kraken

9 miesięcy temu zaprezentowaliśmy firmę Sparta Nutrition. Suplementy przyjęły się bardzo dobrze wśród naszych klientów. Nadal otrzymujemy wiele zapytań o topowe produkty tej marki Kraken, Spartan Mass czy Cerberus. Przychodzimy dziś z kolejną informacją dotyczącą produktów tej firmy.

Fani produktów Sparta Nutrition mają w ostatnim czasie nie lada powody do ekscytacji. Kilka tygodni temu firma ta wypuściła na rynek informacje, że niedługo w jej ofercie będzie dostępny Hydro8 BCAA – suplement, który dzięki swojej oryginalnej formule gwarantuje nam lepszą regenerację i więcej energii. Wydawałoby się, że już nic nowego ze strony Sparta Nutrition nie pojawi się w najbliższym czasie – nic bardziej mylnego!

Sparta Nutrition potwierdziła właśnie, że w drugiej połowie września, mniej więcej w czasie, kiedy odbędą się zawody Mr Olympia, zostanie wypuszczony na rynek ich nowy suplement – Hydra Pump. Oprócz informacji o nadchodzącej premierze pojawiło się też zdjęcie etykiety (niestety bez szczegółów dotyczących składu). Wiemy natomiast, że produkt ten będzie to przedtreningówka, w której nie znajdziemy stymulantów.

Suplement ma na celu możliwie jak najbardziej naturalne zwiększenie pompy mięśniowej, wytrzymałości i wydolności treningowej. Będzie na pewno dobrym wyborem dla wszystkich, którzy nie przepadają za mocnymi stymulantami lub trenują późnym wieczorem.

Na ten moment nie możemy nic więcej powiedzieć na temat Hydra Pump od Sparta Nutrition. Kiedy tylko, zgodnie z zapowiedziami, firma wypuści produkt na rynek na pewno damy Wam znać!

Tym czasem czekamy z niecierpliwością na premiery zarówno Hydro8 BCAA i Hydra Pump!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *