Popularne artykuły

Słodka nowość od Giant Sports – Keto Cocoa!
Ciekawostki kulinarne

Słodka nowość od Giant Sports – Keto Cocoa! 

 

Giant Sports nie przestaje pozytywnie zaskakiwać nowościami, które co chwila lądują na sklepowych półkach! Tym razem chcielibyśmy zapoznać Was bliżej z Keto Cocoa. Nazwa dość mocno sugeruje z jakiego typu produktem mamy do czynienia. Tak, tak! Giant Sports rozpieścił nas gorącą, dietetyczną, ketogeniczną czekoladą! Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.

Formuła Keto Cocoa od Giant Sports jest typową kombinacją ketogeniczną. Znajdziemy w niej porządną ilością tłuszczu z MCT zmieszanych z dobrym jakościowo białkiem.
Każda 12g porcja zawiera: 3g białka, 6 g nasyconego tłuszczu oraz 1,5 g węglowodanów (w tym gram błonnika). Całość zamyka się w 70 kaloriach.

Skład tego produktu jest zatem genialny w swojej prostocie. Keto Cocoa jest wolna od cukru, glutenu, sztucznych barwników i aromatów. Nie znajdziemy w niej również słodzików. Należy także zaznaczyć, że do stworzenia tego pysznego napoju zostały wykorzystane produkty niemodyfikowane genetycznie. Giant Sports dba zatem nie tylko o nasze zdrowie, ale o dobro całej planety.

Keto Cocoa wkrótce dostępna.

Keto Cocoa jest już dostępna w sprzedaży. Na ten moment można ją zakupić za pośrednictwem Amazona. W przyszłości planujemy wprowadzenie jej do sklepu, gdy tylko pojawi się w ofercie dystrybutora.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Wymagane pola są zaznaczone *