Najlepsza kreatyna na rynku – ranking!

Kreatyna to jedna z nielicznych substancji o działaniu anabolicznym która dostępna jest bez recepty! Niepodważalna jest jej skuteczność w kwestii anabolizmu - co za tym idzie w budowie masy mięśniowej oraz zwiększaniu siły mięśni!

O kreatynie pisaliśmy już tutaj w kontekście najważniejszej substancji do rozbudowy masy mięśniowej. Warto wspomnieć o tym artykule autorstwa jednego z czynnych zawodników kulturystyki klasycznej ukazujący jak wygląda suplementacja w tym sporcie - oczywiście jest w niej miejsce dla kreatyny.

Jak działa kreatyna? - Tego dowiecie się z tego artykułu, a także poznacie różnicę pomiędzy monohydratem oraz jabłczanem kreatyny. Bardzo dużo ciekawych informacji znajdziecie również tutaj. Wojciech Nowosada w świetny sposób przedstawił alternatywne działanie kreatyny:
"Kreatyna oddziałuje z receptorami serotoniny, szczególnie podtypem 5-HT1A. Wskazuje się także na możliwość poprawy działania leków SSRI, takich jak sertralina, fluoksetyna, paroksetyna i citalopram[3]. Poprawa zdrowia psychicznego może zaistnieć dzięki suplementacji kreatyny, jednak jest to zależne od płci. Pewne przesłanki wskazują, że kobiety czerpią znacznie więcej korzyści na tym polu niż mężczyźni. Pierwszą z nich jest badanie na szczurach, w którym u samic stwierdzono zmniejszenie lęków i poprawę wyników w teście wymuszonego pływania w reakcji na podaż kreatyny, co wskazuje na działanie przeciwdepresyjne. U samców niestety nie wykazano podobnej skuteczności[4]. U kobiet opornych na działanie fluoksetyny zastosowanie terapii uzupełniającej w postaci 4 g Creapure dziennie przez 8 tygodni dało znaczną poprawę, zmniejszając symptomy depresji o ponad 56%[5]. Dobre efekty stwierdzono także u kobiet stosujących escitalopram w towarzystwie 5 g kreatyny, uzyskując większą poprawę niż w przypadku samego escitalopramu[8]."

Najlepsza kreatyna

Jeśli poszukujesz produktu o najlepszym działaniu, w połączeniu z odpowiednią jakością to trafiłeś idealnie! Suplementy w naszym zestawieniu zostały dobrane w nieprzypadkowy sposób. Pod uwagę wzięliśmy:

 • opinie użytkowników
 • własne odczucia
 • zainteresowanie produktem w naszym sklepie (ilość kupna produktu)
 • historyczny rys firm (skandale z jakością produktów, odchyłki od składu)
 • wariant ekonomiczny (stosunek ceny do ilości porcji)

Oceniając suplementy pod tak szerokim kątem mogliśmy wysunąć mocno skoncentrowane wnioski, dzięki temu wiem która kreatyna jest najlepsza. Nie oceniamy tutaj produktów niszowych oraz pojawiających się wyłącznie na allegro i innych portalach.

Zdarzyło się, że kupiłeś kreatynę i nie odczułeś działania? - Nigdy więcej!

Przedstawiamy najlepsze produkty kreatynowe na rynku!

Orotine Plus

To bardzo ciekawy produkt nawiązujący do legendarnych produktów firmy Man, Clout i Orotine. W swoim składzie posiada kreatynę związaną z kwasem orotowym dzięki temu zyskuje ona dodatkowe korzyści! Kwas orotowy podnosi poziom karnozyny w mięśniach, przez co pomaga wpływać na regulację wewnątrzkomórkowego pH podczas treningu.

Creatine Powder

Produkt firmy Universal opiera się na jedynej klinicznie przetestowanej formie kreatyny - CreaPure Creatine. Najlepszy monohydrat kreatyny jest produkowany w Niemczech. Suplement diety Creatine Powder posiada właśnie ten rodzaj surowca o doskonałej czystości, od potwierdzonych atestami dostawców.

Green Magnitude

Green Magnitude wiele osób ocenia jako "stack kreatynowy", ponieważ występują 2 rodzaje kreatyny. Jabłczan Dwu-Kreatyny oraz Magnezowy Chelat Kreatyny. Druga z nich to bardzo ciekawe połączenie cząsteczki kreatyny z magnezem. Wśród opinii użytkowników jest to suplement, który "działa na każdego", więc jeśli używałeś do tej pory kreatyn z których nie byłeś zadowolony - wypróbuj Green Magnitude!

Phosphagen

Phosphagen to również środek zaliczany do "stacków kreatynowych", wśród wielu uważany za najlepszy! Połączenie 4 różnych form kreatyny daje świetne efekty anaboliczne. Produkt świetnie spisuję się przy długich cyklach redukcyjnych dzięki czemu zachowasz zbudowaną siłę i utracisz mniej masy mięśniowej podczas katabolizmu redukcyjnego.

CM3

Jabłczan kreatyny - każdy o nim słyszał, wielu stosowało. Jest świetną alternatywą dla monohydratu kreatyny. Może nie jest to najlepsza kreatyna na rynku, ale jest w czołówce produktów, a wśród jabłczanów kreatyny to numer jeden!

Powyższe suplementy znajdziesz w naszym sklepie po kliknięciu w powyższą grafikę!

Tagi: cm3, jabłczan kreatyny, kreatyna, monohydrat, orotan kreatyny, tcm

5 komentarzy

 1. Avatar

  brałem orotine i green magnitude i obie są zajebiste! żadne mono czy jabczan nie maja startu do nich siła idzie na nich kozacko

 2. Avatar

  jadlem zima mono z sfd bo wszedzie pisali ze mono to mono a w maju kupilem universala i roznica bardzo duza jak ktos napisze ze te tanie gowna sa dobre to nie wierzcie trzeba doplacic troche za lepszej jakosci produkt

 3. Avatar

  green magnditude spoko ale za drogie, brał ktoś orotine???

 4. Avatar

  Orotine Plus 🙂 Zjadłem dwie puszki i jest to chyba najmocniejsza kreatyna jaką brałem :))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *