Since 2005
Aktualnie jesteś:
Wybierz język:
Potrzebujesz pomocy?
Zostaw nam wiadomość
Wybierz język:
Wybierz walutę: $ £
Since 2005
pl
PLN
Zamówienie:212,00 zł424,00 zł637,00 zł849,00 zł1 061,00 zł
Wysyłka:-11,00 zł-22,00 zł-32,00 zł-43,00 zł-54,00 zł
0 0,00 zł
Since 2005  bok@mz-store.pl  +48 22 602 26 41
Bombshell Bombshell

UWAGA! PRODUKT MOŻE BYĆ CZĘŚCIOWO ZBRYLONY. ZBRYLENIE PRODUKTU NIE MA WPŁYWU NA DZIAŁANIE PRODUKTU!

URX Bombshell to zaawansowany stack przedtreningowy skutecznie zwiększający pobudzenie organizmu oraz możliwości wysiłkowe. Regulując poziom pH w mięśniach, umożliwia wykonywanie bardziej intensywnego wysiłku oraz opóźnienie pojawienia się symptomów zmęczenia. Zawarte w suplemencie stymulanty podtrzymują motywację, pomagają utrzymać skupienie oraz sprzyjają nasileniu procesów lipolitycznych, niezbędnych w procesie redukcji tkanki tłuszczowej.

W skład produktu wchodzi:
Beta-Alanina – dipeptyd powstały z połączenia histydyny oraz alaniny, który skutecznie podnosi poziom karnozyny w organizmie. Karnozyna odpowiedzialna jest z kolei za regulację stężenia pH w komórkach mięśniowych, bowiem pełni rolę bufora jonów wodorowych powstających w wyniku pracy mięśni, zwłaszcza przy niskiej dostępności tlenu. Dzięki temu beta-alanina zauważalnie obniża zmęczenie mięśni szkieletowych i produkcję kwasu mlekowego, a tym samym zwiększa wytrzymałość i możliwość generowania mocy przez mięśnie.

1,3-dimetyloamylamina (DMAA) - silnie pobudza wyrzut noradrenaliny oraz dopaminy, zwiększając lipolizę oraz odczuwalny poziom motywacji. Substancja ta działa także rozkurczająco na oskrzela, dzięki czemu podnosi wydolność tlenową oraz zwiększa konsumpcję tlenu podczas aktywności fizycznej. Ponadto, stymulując proces termogenezy, zwiększa wydatek energetyczny i korzystnie wpływa na redukcję masy ciała. Skutecznie redukuje również odczuwanie zmęczenia, pomagając utrzymać skupienie, motywację oraz zwiększać zdolności kognitywne.

Kofeina – naturalnie występujący alkaloid purynowy o właściwościach energetyzujących, pobudzających oraz redukujących odczuwanie zmęczenia. Kofeina wzmaga produkcję katecholamin (dopamina, adrenalina, noradrenalina), które podnoszą zdolności wysiłkowe organizmu, między innymi poprzez przyśpieszenie akcji serca czy konsumpcję tlenu. Kofeina podnosi również poziom pobudzenia i czujności oraz skraca czas reakcji, a w wyniku zablokowania receptorów adenozynowych skutecznie odsuwa w czasie odczuwanie zmęczenia. Dodatkowo utrzymując wysokie stężenie cyklicznego adenozynomonofosforanu (cAMP) oraz noradrenaliny skutecznie wpływa na uwalnianie kwasów tłuszczowych z adipocytów.

Alfa johimbina – alkaloid indolowy kojarzony z Pausinystalia yohimbe, drzewem z obszarów zachodniej Afryki. Alfa johimbina znana także jako rauwolscyna, która ingerując w układ cholinergiczny hamuje aktywność receptorów α2-adrenergicznych, co w największym stopniu odpowiada za zwiększenie poziomu katecholamin. Promując syntezę adrenaliny, zwiększa czujność, skraca czas reakcji, motywuje do działania oraz wzmaga lipolizę. Dodatkowo przyczynia się do utrzymania wysokiego poziomu cAMP, co wspomaga utratę zbędnej tkanki tłuszczowej, włączając w to miejsca oporne, takie jak biodra i dół brzucha. 

Metylosynefryna – posiada silne działanie termogeniczne i lipolityczne, dlatego z powodzeniem wykorzystywana jest w suplementach typu fat burner. Nie wykazuje jednak tak silnego pobudzenia i stymulacji układu sercowo-naczyniowego. Jej działanie skupione jest bardziej na stymulowaniu receptorów β3-adrenergicznych, zlokalizowanych głównie w tkance tłuszczowej, wliczając w to miejsca oporne.

Guarana– to bogactwo naturalnej kofeiny, jednego z popularniejszych składników spalaczy tłuszczu, którego właściwości poparte są licznymi badaniami naukowymi. Wykazuje ona działanie zarówno obwodowe, jak i ośrodkowe, bowiem przyczynia się do zwiększania stężenia cAMP w komórkach tkanki tłuszczowej. Bez tego niemożliwe jest uruchomienie „enzymatycznej machiny” potrzebnej do utylizacji zgromadzonych trójglicerydów w wakuolach adipocytów. Pozyskana z nich energia zużywana jest przez inne tkanki (m.in. mięśnie) do wykonywania pracy.

Agmatyna – naturalnie występująca w organizmie forma wyżej opisanego aminokwasu, która jeszcze skuteczniej podnosi poziom NO w naczyniach krwionośnych (eNOS). Działa również skutecznie w ośrodkowym układzie nerwowym (OUN), gdzie może zmniejszać odczuwanie bolesności, podnosić poziom endorfin oraz usprawniać procesy pamięciowe. Ponadto agmatyna korzystnie wpływa na proces redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ stymuluje lipolizę. Sprzyja także budowie masy mięśniowej poprzez zwiększony wychwyt glukozy w mięśniach oraz aktywację kinazy mTOR, odpowiedzialnej za nasilenie syntezy białek mięśniowych.

L-Arginina – aminokwas niezbędny do syntezy tlenku azotu (NO), który odpowiada za rozluźnianie mięśni gładkich w naczyniach krwionośnych. Mechanizm ten pozwala rozszerzyć światło naczyń i usprawnić przepływ krwi oraz składników odżywczych w organizmie, zmniejszając tym samym wysiłek mięśnia sercowego podczas ćwiczeń. Suplementacja L-argininy skutecznie podnosi wydolność tlenową, opóźnia pojawianie się zmęczenia czy przyśpiesza powysiłkową regenerację. Ponadto aminokwas ten pozwala na silne przekrwienie mięśni, co skutkuje efektem pompy treningowej oraz zwiększonej waskularyzacji.

Podsumowując, URX Bombshell to niezwykle skuteczny środek przedtreningowy, w skład którego wchodzą wyłącznie najefektywniejsze substancje, w dawkach pozwalających na wykorzystanie ich maksymalnego potencjału. Produkt, zwiększając syntezę odpowiednich neuroprzekaźników oraz wydłużając czas ich działania, potęguje motywację i pobudza organizm do działania. Za sprawą wielokierunkowego oddziaływania na liczne szlaki zwiększające stężenie cyklicznego AMP, intensyfikuje pobudzenie neuronalne, nasilając koncentrację. Skutecznie podnosi poziom tlenku azotu, umożliwiając tym samym podniesienie zdolności wysiłkowych oraz poprawienie wydolności tlenowej organizmu. Pozytywnym efektem ubocznym działania NO jest zwiększone przekrwienie mięśni oraz związana z nim waskularyzacja.

OutOfStock
5 45
5

Oh stary bombshell to byla poezja. (Ze starym mMesophorfem i Stimul'em8 topowa czolowka.) Dobre skupienie, nie ma zjazdow, jest sila, jest dobry trening. Do tego centymetry rzeczywiscie szybko spadaja. Efekty sa. Smak tez jest ok. Jedyna wada ze rzadko jest dostepna.
Ta z obecnym skladzie tez warta zakupu!
5

1 dawka cała, niedokończony trening, Sajgon w głowie, humor jak na koksie lub starym Cocolino.
W nocy nie ma opcji zasnąć obejrzane wszystkie części Supermana :) ogółem od dawna nic nawet podobnego nie brałem a takiego czegoś nigdy!!! Za mocne dla początkujących jak i zawodowców :)
5

OMG!! Crazy shit!!!!!!! :D
5

Petarda... po 1 miarce człowiek jest nie do zajechania na siłowni przez minimum 2-3h.. siła, koncentracja,pompa i wydolność mega do góry. W moim przypadku po 1 miarce nie odczuwalny jakiś negatywny zjazd także to też pozytyw jak na tego typu specyfik, co innego przy 2 miarkach - tutaj już typowy stan narkotyczny, brak apetytu przez kilka godzin i straszny sajgon w głowie. Smak, rozpuszczalność jest ok nie zauważyłem, żeby jakieś grudki zostawały. Oczywiście bombiego polecałbym stosować tylko na prawdę jak czujecie się wypompowani, a nie co trening.
5

jak ktos juz pisal odrzywka nie dla kazdego. jest pierdolniecie,jestmocna pompa do zjazdu tez mozna sie przyzwyczaic na wieczor nie brac bo bedzie pospane
4

Mocna rzecz. Trening zaczynam o 6:00 rano i pomaga. Siła, koncentracja, skupienie, rozbudzenie, dobra potliwość, pompa na przyzwoitym poziomie.
Minusy : bardzo nieprzyjemny zjazd po kilku godzinach, uczucie otępienia, zmulenia, suchość w ustach, ogólne kiepskie samopoczucie.
Skład na pewno taki jak na opakowaniu. Obecny Mesomorph przy tym to placebo.
Mimo skutków ubocznych - polecam.
Produkt nie dla każdego!!!
4

W zasadzie to taki wzmocniony antydepresant. Radzę uważać bo powrót do świata żywych może być bolesny. Powinno kojarzyć się bardziej z prozakiem niż ze sportem.
5

jest miazgaa , treningi wchodza na wysoki poziom , brak zmecznia , energia na plus tylko nie polecam na wieczorne treningi bo nocka nieprzespana
5

Masakra to jedyne co można o niej powiedzieć; ) 200% siły trening o godzinę dłużej. Coś pięknego;) polecam
5

Działanie kosmos 10/10 smak 10/10
5

konkretne ebniecie MOCY! polecam [][][]-------[][][]
5

Coś niesamowitego.Polecam do naprawdę morderczych treningow Skupienie wytrzymałość piękna pompa no poprostu czysta MOC.
5

ogólnie jest moc dla początkujących i ludzi ze słabym serduchem odradzam smak arbuzowy katastrofa jak dla mnie napewno skorzystam ponownie z tego produktu ale o innym smaku {poncz owocowy} ogólnie wielki plus
5

środek mega:) wyrywa zbutów
5

To jest to! Nazwa mowi sama za siebie bomba! Troche narkotrans po tym i czasem mały zjazd ale pobudzenie i agresja treningowa jest swietna
5

Panowie kończę niedługo opakowanie i jeżeli ktoś pisze ze to nie działa to albo ma zatkane receptory albo spodziewa się jakiegoś haju. Kupię jeszcze Stimul 8 ale już teraz mówię ze URX to najlepszy przedtrening jaki można sobie wymarzyć. Nie ma żadnych zauważalnych efektów dopóki się ćwiczyć nie zacznie. Po zrobionej seri czekam chwile i ładuje kolejna, później czekam i znowu i znowu i znowu... trening na tym to 120% wysiłku. Polecam, na pewno będę do tego wracać.
5

Kozacki suplement robi robote czuc przyplyw energi i takie doprawdy kopniecie chce sie cwiczyc nawet po ciezkim dniu!
5

Sok z gumijagód, napój asterixa. Kopnięcie 10/10. Najmocniejszy jaki użyłem od czasów starego NOX PUMP'a i Doryana. Polecam. silne 5 gwiazd.
4

Naprawdę spoko tańczyć mi się chce po tym siła ogromna i motywacja ale po 2h zjazd taki że tylko iść spać, ale ogólnie polecam i będe wracał do tego :)
5

Można góry przenosić! :D Taki przypływ mocy że kupiłem juz druga puszkę poki jeszcze jest!
5

Jak dla mnie nie ma nic lepszego, ludzie chyba celowo minusują ten produkt. Szczegołnie jak pisza że napalm lepszy hahahaha
5

Świetny! pobudzenie i pompa na swietnym poziomie!
3

Nie wiem jak inne preparaty tego typu ale ten nie dziala az tak mocno jak inni pisza przynajmniej na mnie 2 miarki wyciskam tyle co wczesniej tylko jestem mniej zmeczony bez szalu jak za ta kase;/
5

Najlepszy supel na swiecie
5

Brałem już Napalm który był dobry bo mocno pobudzał. Dorian mocno pompował ale to...
Generalnie pobudzenie 0, pompa 0 i skupienie bym powiedział nawet -2. Ale jak sie zacznie ćwiczyć... Trenuje StreetWorkout 11 miesięcy i powiem tylko tyle ze nigdy nie potrafiłem wykonać niektórych cwiczen bo po prostu mi siły brakowało. Tutaj ewidentne sie czułem jakby mi ktoś jakieś sterydy zaaplikował. Jestem pewien ze jeżeli ktoś stoi w miejscu i szuka pomocy aby rozwijać sie dalej to URX na prawdę daje radę. Trening skończyłem tylko dlatego ze mi stawy już wysiadały. Gdyby nie to napier*alalbym jeszcze dłużej bez najmniejszych problemów.
5

Nic lepszego nigdy nie brałem zdecydowany numer jeden pompuje pobudza super
5

Dziś wyczerpany totalnie po pracy wrzuciłem około trzy czwarte miarki Bombshella. To co działo się na treningu przekracza ludzkie pojęcie. Pomiędzy seriami nie da się ustać w miejscu :D. Od jutra zdecydowanie biorę tylko po pół miarki. Świetna przedtreningówka jednak moim zdaniem tak na 5/6 tygodni i później tyle samo przerwy od 1.3 bo zapycha receptory a i serducho odpocząć też potrzebuje.
5

najlepszy! nie to co te gówna z olimpa gdzie 30% to cukier (żal.pl)
5

w porównaniu ze starą wersją mezomorpha zdecydowanie wedlug mnie wygrywa bombshell...
Mniejszy zjazd miałem, no i dłużej trzymał, co do siły i koncentracji na pewno nie gorsze niż mezo.

Zastanawiam się czy ten produkt BLACK MAMBA HYPERRUSH będzie działał tak samo i przy okazji pomoże zdecydowanie przy redukcji tkanki...

Na redukcje narazie T5 zionlabs na efie, wchodzi mi dobrze...

Może ktoś się wypowie ;)? jest kilka produktów tu na muscle-zone, z gerą, z johą, agmatyną, na różnych ekstraktach wspomagających spalanie... zależy mi na jakości - cena nie gra roli, i tak najważniejsza jest micha która jest najdroższa :)
5

Masakra... :D wkońcu zobaczyłem jak to by było jak by sie dało zamienić w super sayiana :D 3h bez przerwy, bez zmeczenia.. yeah! gorzej z spaniem.... do 4 rano mnie trzymało juz drugi raz... pomimo kilku h snu i tak byłem jeszcze rano pobudzony :D gorzej jak jak wszystko zjechało :D nie wyobrazam sobie cwiczyc na tym 3-4x w tyg bo mozna sie zajechac, tak jak piszą inni ... nie zbyt czesto bo mozna przesadzic :P
5

Masakra. MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!! Po jednej miarce przeszedłem transformację w SSJ2. Kończysz serię, pot ścieka zewsząd i w głowie głos "dopierdol ciężaru". Polecam w chuj
5

Zdecydowanie najlepszy, bije na głowe saw'a, nitrobolon itp, jack3d i stimul też są slabsze, wg mnie numer 1 na rynku
5

Działa gicior normalnie rozwala na maxa polecam
5

Sytuacja wygląda tak.
1- miarka.. działa jest ok. wspaniały trening! zmęczenie ? zero!
2-miarki ... Nawet nie jestem w stanie tego opisać.
Za przeproszeniem ale na takiej kurwie to nie byłem dawo ! :D
11/10
5

Porostu masakrator.Mega skupienie i pobudzenie. Nie ma co przesadzać z dawałam.
5

100 na 10!!!!! najlepsza odżywka jaką brałem w zyciu!!!
4

kosa konkret mi nie podpasił za mocno pobudza ale fajny dla freaków
5

Mozna cala silownie przemeblowac po tym :))))))))))
5

Dmaa 1,3-Dimethylamylamine to jest to :))))
kofeina wysiada, przypomina mi starego jackeda podobnie klepie
5

Rzucało mnie po ścianach :D byla to moja druga przygoda z pre, pierwsze bylo nitrobolon ale tu to jest kosa, pompa mega nitro sie chowa
3

Jak wspominałem po skończonej puszcze zdam wam relację.
Generalnie nie jestem zadowolony,a biorąc pod uwagę efekty finalne przy 3-4 treningach tyg. to mogę za niego płacić max 100zł bo te 165 to jakaś totalne nieporozumienie. Środek powoduje słabe pobudzenie,ale długotrwałe umożliwiające trening na poziomie 2,5 godz.Przyrost siły tylko na etapie pierwszych 2-3 tyg stosowania w sumie przez 2 miesiące skok o 5-6% (klatka,plecy,triceps,uda)więc dupy nie urywa!Na meso zrobiłem 12-15% i byłem pobudzony, że prawie sztangi gryzłem!2-3 godz. po każdym treningu miałem dużą senność.Waskularyzacja?nie ma tematu kompletnie nic w tym zakresie nie zauważyłem!Jedyny wyraźny skok miałem w wydolności i to już od początku stosowania, ale bez wyraźnej poprawy w czasie.Nie polecam URX'a chyba,że amatorom sztangi, którzy poza klasycznym monohydratem nic innego nie znają.
5

Brałem różne przedtreningowki najprzyjemniejszy i najlepszą był mesomorph ten pierwszy tutaj spodziewałem się czegoś podobnego. Bombke biorę dosyć późno bo o 20 pod trening boksu i co jest fajne poprawia się wydolność bardzo szybko regenerują się siły ciężko jest się mocno zmęczyć jest fajnie działanie jeszcze godzinę po treningu nosi mnie żeby poćwiczyć jakieś pompki albo machanie hantlami. Pobudzenie trzyma mnie min do 2 ale później sen jest taki na 70% i pobudka o 7 bez zmęczenia. Bałem się że mogę mieć ciężkie zejście po tym ale poza brakiem chęci do snu wszystko jest super.
5

Nigdy nic mnie nie ruszalo, zadna przedtreningowka, ani ogromna dawka kofeiny. Zakupilem i wzialem jedna porcje. MASAKRA!!! Trening na 1000 %, jednak zjazd po juz nie taki fajny. Bardzo silny suplement, nie dla poczatkujacych, i napewno nie na dluzsze stosowanie.
5

Nie wiem czy rzeczywiście ma w składzie geranium bo nie miałem po tym charakterystycznych "zjazdjów" po użyciu, ale naprawdę fajnie pobudza i na dłuuugo :) Jest też spora dawka pomperów i beta-alaniny co czuć po mrowieniu. Sporo kosztuje ale zdeycodowanie polecam bo działa tak jak powinien działać
5

Kolejny zakup na tej stronce i kolejny strzał w 10-tkę,po konsumpcji HYPER MAX myślałem że już nic mnie nie klepnie,aczkolwiek działanie mają inne to oba te produkty są rewelacyjne,BOMBSHELL działa w ''tle'' przynajmniej na mnie,wiadomo że na każdy organizm działa inaczej,jednak ja po dosyć długim czasie experymentowania z przed treningowymi suplami ,minusów tego cuda nie znalazłem,co nazywam 'w tle' ? Znaczy to że nie czuć pierdolnięcia jak HYPER MAX ale delikatnie się rozkręca co pozwala na intensywny trening przez dwie godzinki,dzisiaj po 2:20min wyszedłem z niedosytem,tylko dla tego ze musiałem iść do pracy,pompa również na duży plus,skupienie również bardzo ok...Polecam jak najbardziej doświadczonym ludzikom,dla początkujących zdecydowanie odradzam.
Since 2005
Powiadom mnie o dostępności
Bombshell Bombshell 270g
Urx
189,00 zł

Bombshell 270g

4.82 na podstawie 45 opinii ilość: 270g
1-2
Lokalizacja:
Magazyn UE
Dostępność:
BRAK
dni robocze
od wysyłki
Do darmowej wysyłki brakuje: 300,00 zł
189,00 złz VAT
6,30 zł / porcja

od 3 sztuk tylko 185,22 zł /szt. -2%

Możemy Ciebie powiadomic kiedy produkt bedzie znow dostepny
Zapisz

Biuro obsługi klienta.

PON.-PT 900-1700

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Opis produktu

UWAGA! PRODUKT MOŻE BYĆ CZĘŚCIOWO ZBRYLONY. ZBRYLENIE PRODUKTU NIE MA WPŁYWU NA DZIAŁANIE PRODUKTU!

 • Zaawansowany stack przedtreningowy wspomagający wysiłek fizyczny
 • Wielokierunkowe działanie utrzymujące wysoki poziom cAMP
 • Opóźnia występowanie zmęczenia umysłowego i fizycznego
 • Wzmaga proces lipolizy, również w miejscach opornych
 • Stymuluje uwalnianie adrenaliny oraz noradrenaliny
 • Umożliwia utrzymanie skupienia i koncentracji
 • Zapewnia imponującą pompę mięśniową
 • Reguluje aktywność neuroprzekaźników
 • Poprawia nastrój i funkcje kognitywne
 • Podnosi wydolność tlenową organizmu
 • Optymalizuje komórkowy poziom pH
 • Nasila termogenezę

URX Bombshell to zaawansowany stack przedtreningowy skutecznie zwiększający pobudzenie organizmu oraz możliwości wysiłkowe. Regulując poziom pH w mięśniach, umożliwia wykonywanie bardziej intensywnego wysiłku oraz opóźnienie pojawienia się symptomów zmęczenia. Zawarte w suplemencie stymulanty podtrzymują motywację, pomagają utrzymać skupienie oraz sprzyjają nasileniu procesów lipolitycznych, niezbędnych w procesie redukcji tkanki tłuszczowej.

W skład produktu wchodzi:
Beta-Alanina – dipeptyd powstały z połączenia histydyny oraz alaniny, który skutecznie podnosi poziom karnozyny w organizmie. Karnozyna odpowiedzialna jest z kolei za regulację stężenia pH w komórkach mięśniowych, bowiem pełni rolę bufora jonów wodorowych powstających w wyniku pracy mięśni, zwłaszcza przy niskiej dostępności tlenu. Dzięki temu beta-alanina zauważalnie obniża zmęczenie mięśni szkieletowych i produkcję kwasu mlekowego, a tym samym zwiększa wytrzymałość i możliwość generowania mocy przez mięśnie.

1,3-dimetyloamylamina (DMAA) - silnie pobudza wyrzut noradrenaliny oraz dopaminy, zwiększając lipolizę oraz odczuwalny poziom motywacji. Substancja ta działa także rozkurczająco na oskrzela, dzięki czemu podnosi wydolność tlenową oraz zwiększa konsumpcję tlenu podczas aktywności fizycznej. Ponadto, stymulując proces termogenezy, zwiększa wydatek energetyczny i korzystnie wpływa na redukcję masy ciała. Skutecznie redukuje również odczuwanie zmęczenia, pomagając utrzymać skupienie, motywację oraz zwiększać zdolności kognitywne.

Kofeina – naturalnie występujący alkaloid purynowy o właściwościach energetyzujących, pobudzających oraz redukujących odczuwanie zmęczenia. Kofeina wzmaga produkcję katecholamin (dopamina, adrenalina, noradrenalina), które podnoszą zdolności wysiłkowe organizmu, między innymi poprzez przyśpieszenie akcji serca czy konsumpcję tlenu. Kofeina podnosi również poziom pobudzenia i czujności oraz skraca czas reakcji, a w wyniku zablokowania receptorów adenozynowych skutecznie odsuwa w czasie odczuwanie zmęczenia. Dodatkowo utrzymując wysokie stężenie cyklicznego adenozynomonofosforanu (cAMP) oraz noradrenaliny skutecznie wpływa na uwalnianie kwasów tłuszczowych z adipocytów.

Alfa johimbina – alkaloid indolowy kojarzony z Pausinystalia yohimbe, drzewem z obszarów zachodniej Afryki. Alfa johimbina znana także jako rauwolscyna, która ingerując w układ cholinergiczny hamuje aktywność receptorów α2-adrenergicznych, co w największym stopniu odpowiada za zwiększenie poziomu katecholamin. Promując syntezę adrenaliny, zwiększa czujność, skraca czas reakcji, motywuje do działania oraz wzmaga lipolizę. Dodatkowo przyczynia się do utrzymania wysokiego poziomu cAMP, co wspomaga utratę zbędnej tkanki tłuszczowej, włączając w to miejsca oporne, takie jak biodra i dół brzucha. 

Metylosynefryna – posiada silne działanie termogeniczne i lipolityczne, dlatego z powodzeniem wykorzystywana jest w suplementach typu fat burner. Nie wykazuje jednak tak silnego pobudzenia i stymulacji układu sercowo-naczyniowego. Jej działanie skupione jest bardziej na stymulowaniu receptorów β3-adrenergicznych, zlokalizowanych głównie w tkance tłuszczowej, wliczając w to miejsca oporne.

Guarana– to bogactwo naturalnej kofeiny, jednego z popularniejszych składników spalaczy tłuszczu, którego właściwości poparte są licznymi badaniami naukowymi. Wykazuje ona działanie zarówno obwodowe, jak i ośrodkowe, bowiem przyczynia się do zwiększania stężenia cAMP w komórkach tkanki tłuszczowej. Bez tego niemożliwe jest uruchomienie „enzymatycznej machiny” potrzebnej do utylizacji zgromadzonych trójglicerydów w wakuolach adipocytów. Pozyskana z nich energia zużywana jest przez inne tkanki (m.in. mięśnie) do wykonywania pracy.

Agmatyna – naturalnie występująca w organizmie forma wyżej opisanego aminokwasu, która jeszcze skuteczniej podnosi poziom NO w naczyniach krwionośnych (eNOS). Działa również skutecznie w ośrodkowym układzie nerwowym (OUN), gdzie może zmniejszać odczuwanie bolesności, podnosić poziom endorfin oraz usprawniać procesy pamięciowe. Ponadto agmatyna korzystnie wpływa na proces redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ stymuluje lipolizę. Sprzyja także budowie masy mięśniowej poprzez zwiększony wychwyt glukozy w mięśniach oraz aktywację kinazy mTOR, odpowiedzialnej za nasilenie syntezy białek mięśniowych.

L-Arginina – aminokwas niezbędny do syntezy tlenku azotu (NO), który odpowiada za rozluźnianie mięśni gładkich w naczyniach krwionośnych. Mechanizm ten pozwala rozszerzyć światło naczyń i usprawnić przepływ krwi oraz składników odżywczych w organizmie, zmniejszając tym samym wysiłek mięśnia sercowego podczas ćwiczeń. Suplementacja L-argininy skutecznie podnosi wydolność tlenową, opóźnia pojawianie się zmęczenia czy przyśpiesza powysiłkową regenerację. Ponadto aminokwas ten pozwala na silne przekrwienie mięśni, co skutkuje efektem pompy treningowej oraz zwiększonej waskularyzacji.

Podsumowując, URX Bombshell to niezwykle skuteczny środek przedtreningowy, w skład którego wchodzą wyłącznie najefektywniejsze substancje, w dawkach pozwalających na wykorzystanie ich maksymalnego potencjału. Produkt, zwiększając syntezę odpowiednich neuroprzekaźników oraz wydłużając czas ich działania, potęguje motywację i pobudza organizm do działania. Za sprawą wielokierunkowego oddziaływania na liczne szlaki zwiększające stężenie cyklicznego AMP, intensyfikuje pobudzenie neuronalne, nasilając koncentrację. Skutecznie podnosi poziom tlenku azotu, umożliwiając tym samym podniesienie zdolności wysiłkowych oraz poprawienie wydolności tlenowej organizmu. Pozytywnym efektem ubocznym działania NO jest zwiększone przekrwienie mięśni oraz związana z nim waskularyzacja.

Sposób użycia
Producent
Recenzje (45)

Skład

Wielkość opakowania: 330 gPorcja jednorazowa: 9 g (jedna miarka)Ilość porcji w opakowaniu: 30
w porcji (9 g)zawartość%ZDS
Property Bombshell Blend3000 mg**
Beta-Alanina**
1,3 dimetyloamylamina**
Kofeina bezwodna**
Alfa Johimbina **
Metylosynefryna**
Guarana **
Pump Matrix Blend3000 mg**
Siarczan agmatyny**
L-Arginina**

Pozostałe składniki

 Naturalny i sztuczny aromat, sukraloza, kwas cytrynowy, acesulfam k, red # 40.

Ostatnia ocena

Piotr & Monia

Oh stary bombshell to byla poezja. (Ze starym mMesophorfem i Stimul'em8 topowa czolowka.) Dobre skupienie, nie ma zjazdow, jest sila, jest dobry trening. Do tego centymetry rzeczywiscie szybko spadaja. Efekty sa. Smak tez jest ok. Jedyna wada ze rzadko jest dostepna. Ta z obecnym skladzie tez warta zakupu!

Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Olimp
52,00 zł
(1)

BCAA w kapsułkach. Działa anabolicznie i antykatabolicznie, poprawia wytrzymałość, wspomaga regenerację.

Kupuję
Apollo's Hegemony
99,00 zł
(1)

Suplement diety zawierający opatentowany ekstrakt ActiCissus. Wspomaga zdrowie układu kostno-stawowego.

Kupuję
Hi-tech
79,00 zł

Selektywny inhibitor COX-2 o natychmiastowym działaniu. Łagodzi ból i zmniejsza stan zapalny stawów.

Kupuję
Now Foods
44,00 zł

Popularny suplement w leczeniu stawów. Działa przeciwzapalnie na stawy i mięśnie.

Kupuję
Swanson
23,00 zł
(1)

Zwiększa odporność na stres, obniża poziom kortyzolu, dodaje sił witalnych.

Kupuję
Apollo's Hegemony
49,00 zł

Kwercetyna w kapsułkach. Pomaga w alergiach i czynnie wspiera zdrowie układu krążenia.

Kupuję

Beta-alanina

Informacja

Beta-alanina (β-alanina) należy do β-aminokwasów (tej samej grupy do której należy I-alanina, lecz o różnych właściwościach chemicznych). W połączeniu z histydyną tworzy β-alanylo-L-histydynę (karnozynę) związek wykazujący właściwości antyoksydacyjne, chelatujące i buforujące. Karnozyna obniża poziom jonów wodorowych w komórce i pozwala na przedłużanie wysiłku, większą wydolność siły i wytrzymałości oraz wpływa na odnowę biologiczną po wysiłku. Beta-alanina dostępna jest w postaci monopreparatów oraz zaawansowanych preparatów aminokwasowych, stacków kreatynowych, boosterów azotowych.

Kofeina

Informacja

Kofeina (1,3,7-trimetyloksantyna, 1-metyloteobromina) jest alkaloidem purynowym występującym w stanie naturalnych w roślinach (Coffea arabica, Camelia sinensis, Paulinia cupana, Ilex paraguariensis), pełniącym rolę naturalnego pestycydu działającego toksycznie na owady. Specyficzny zapach i smak odstrasza również zwierzęta roślinożerne. Kofeina w organizmie ludzkim blokuje receptory adenozynowe w mózgu, zwalczając objawy zmęczenia i pozwalając na zaktywizowanie działań. Ma korzystny wpływ na gospodarkę tlenową, przez co zwiększa zdolności wysiłkowe (siłę i wytrzymałość) oraz przyśpiesza regenerację powysiłkową. W suplementacji sportowej kofeina jest stosowana jako środek pobudzający układ nerwowy. Posiada potencjał termogeniczny i w połączeniu z innymi substancjami (np. polifenolami, występującymi zarówno w ziarnach kawy, jak ziarnie kakaowca, liściach herbaty i mate) może skutecznie uczestniczyć w redukcji tkanki tłuszczowej. Wchodzi w skład wielu suplementów pobudzających (stacków kreatynowych, no-boosterów, napojów). Jest składnikiem spalaczy tłuszczu. Występuje również w postaci monopreparatów.

Dawkowanie: 100-600 mg na dobę. Ze względu na długie uwalnianie aktywności nie należy stosować w godzinach wieczornych, przed zaśnięciem.

Johimbina

Informacja

Johimbina (yohimbine) jest naturalnym alkaloidem indolowym składnikiem kory johimbiny lekarskiej (Corynathe yohimbe), uznanym afrodyzjakiem i środkiem podnoszącym potencję. Pobudza do działania układ nerwowy poprzez blokowanie receptorów adrenalicznych alfa-2. Kora drzewa johimbiny lekarskiej jest również źródłem alkaloidów (izojohimbina, alojohimbina), mogących potęgować jej działanie. Przy odpowiednim dawkowaniu, przyjmowana z kofeiną na czczo i w dłuższym okresie przed przyjęciem posiłku potęguje również procesy lipolizy w wyniku wzrostu stężenia noradrenaliny w organizmie.

W suplementacji sportowej wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej (szczególnie w programach kontroli masy ciała i jego składu), zażywana przed aktywnością fizyczną. Występuje w postaci monopreparatów, ekstraktów z kory drzewa johimbiny lekarskiej, syntetyków oraz w skład preparatów o działaniu termogenicznym. Dostępna w sprzedaży w sklepie muscle-zone.pl

Dawkowanie: Brak ściśle określonych norm dawkowania. Niektóre źródła podają wielkość dawki optymalnej 0,2 mg/kg masy ciała (zwyczajowo stosuje się 5–10 mg na dobę).

Guarana

Informacja

Guarana (Paulinia cupana) jest rośliną z rodziny mydleńcowatych, której nasiona zawierają alkaloid purynowy (kofeinę), działającą stymulująco na organizm sportowca. Zawartość kofeiny w nasionach guarany waha się między 4 a 8 %. Sproszkowane nasiona stanowią surowiec suplementów. Dzięki powolnemu uwalnianiu kofeiny w przewodzie pokarmowym człowieka pobudzenie następuje dłużej i jest mniej gwałtowne, niż przy spożyciu mocnej kawy czy naparów z kofeiny. Wyciągi z guarany wspomagają organizm sportowca , zwiększają jego zdolność wysiłkową i wytrzymałość (szczególnie tlenową). Guarana jest równocześnie składnikiem spalaczy tłuszczów. Często występuje w połączeniu z ekstraktami różnych roślin (np. zielonej herbaty, pieprzu Cayenne, substancjami ziołowymi i syntetycznymi). Poza naparami guarana jest dostępna w postaci jednoskładnikowych proszków rozpuszczalnych w wodzie, kapsułek, a także butelkowanych napoi i koncentratów.

Dawkowanie: W przeliczeniu na kofeinę 100–300 mg na porcję, w zależności od potrzeb.

Siarczan agmatyny

Informacja

Siarczan agmatyny jest związkiem agmatyny, a więc substancji powstającej w wyniku przetwarzania argininy.

Spełnia on w organizmie szereg funkcji, m.in. zwiększa poziom tlenku azotu odpowiadającego za rozszerzanie naczyń krwionośnych, a tym samym poprawia krążenie krwi; stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu oraz testosteronu; zwiększa ilość substancji odżywczych dostarczanych do mięśni, a także normalizuje poziom glukozy we krwi, naśladując w ten sposób działania charakterystyczne dla insuliny; usprawnia funkcjonowanie centralnego układu nerwowego; zwalcza szkodliwe wolne rodniki; redukuje zapasową tkankę tłuszczową, a także wpływa na gospodarkę wapnia, dzięki czemu zapewnia lepsze funkcjonowanie serca, mózgu oraz mięśni.

Dawkowanie: 500-1500 mg najlepiej na pół godziny przed treningiem.

Arginina

Informacja

Arginina jest aminokwasem egzogennym, występuje jako składnik białek w pożywieniu syntezowanych w ustroju człowieka w wielkościach nie zawsze potrzebnych, stąd konieczne jej dostarczanie w postaci syntetyków. Bierze udział w procesach biosyntezy agmatyny, kreatyny i tlenków azotu. Stosowanie suplementów zawierających argininę wpływa przetreningowo na zwiększenie zdolności wysiłkowych (wytrzymałość, siła). Zażyta po znacznym wysiłku intensyfikuje przenoszenie składników energetycznych i budulcowych i intensyfikuje proces odnowy. Stosowana przed snem w połączeniu z lizyną i ornityną potęguje syntezę hormonu wzrostu. Uczestniczy w wewnątrzustrojowej  syntezie kreatyny. Arginina (jako prekursor ornityny) bierze udział w cyklu mocznikowym, zwiększa przepływ krwi w układzie krwionośnym, zwiększa potencję seksualną (w krótkim czasie po zastosowaniu). Wpływa na odporność organizmu przeciwdziałając infekcjom oraz obniża ciśnienie tętnicze krwi. W suplementach bywa najczęściej w postaci alfaketoglutaranu.

Ostatnio na blogu

Znaczenie prędkości w sportach siłowych

Znaczenie prędkości w sportach siłowych

Prędkość fazy koncentrycznej należy do elementów decydujących o dalszej progresji treningu, podobnie jak RPE czy wszelkie rekordy ustalone na podstawie...

czytaj więcej
Berberyna – naturalna broń w zespole metabolicznym!

Berberyna – naturalna broń w zespole metabolicznym!

W dobie plagi chorób cywilizacyjnych wzrasta popularność berberyny, alkaloidu pozyskiwanego z berberysu. Lecznicze właściwości berberyny są wykorzystywane...

czytaj więcej
Erytrytol – co warto o nim wiedzieć?

Erytrytol – co warto o nim wiedzieć?

Erytrytol jest rodzajem słodzika i choć zaliczany jest do grupy polioli, tak jak ksylitol czy maltitol, to stanowi pewien wyjątek, ponieważ zaliczany jest...

czytaj więcej
Suplementacja w stwardnieniu rozsianym

Suplementacja w stwardnieniu rozsianym

Badania z udziałem pacjentów ze stwardnieniem rozsianym wskazują, że większość z nich jest zainteresowana modyfikacją swojej diety oraz stosowaniem...

czytaj więcej
Sok pomarańczowy – cukier w płynie czy samo zdrowie?

Sok pomarańczowy – cukier w płynie czy samo zdrowie?

Sok pomarańczowy kojarzy się z rześkim, zdrowym śniadaniem. Telewizyjne reklamy przedstawiają go jako naturalny napój, który dostarcza witamin oraz...

czytaj więcej
Chili, fruktoza oraz fruktany w chorobie zespołu jelita nadwrażliwego

Chili, fruktoza oraz fruktany w chorobie zespołu jelita nadwrażliwego

Okazuje się że duża część cierpiących na IBS jest wrażliwa na składnik papryki ostrej, fruktozę oraz fruktany. Może za któreś z występujących...

czytaj więcej

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy

MZKatalog - polecani trenerzy

MZKatalog - polecane kluby

Supps4You LLC
16192 Coastal Hwy Lewes, Delaware 19958
sklep@mz-store.pl +48 501 537 027