0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Możliwości zdobywania punktów = Punktów do wykorzystania = Rabatów na zakupy w MZStore

Rób zakupy

Zasady jeszcze nigdy nie były tak proste – każda wydana złotówka to 1 MZPunkt na Twoim koncie!

Kupujesz u nas po raz pierwszy? Dorzucimy 50% MZPunktów ekstra, co oznacza, że za każdą wydaną złotówkę
otrzymasz 1,5 MZPunktu!

Zbieraj punkty

Nie tylko zakupami człowiek żyje – nasz nowy program punktowy daje Ci wiele możliwości zbierania punktów, co
przekłada się na większą ich liczbę na Twoim koncie, więc i na większe rabaty do wykorzystania podczas kolejnych zamówieniach!

Ciesz się rabatami

Zebrane punkty możesz wykorzystać już podczas kolejnych zakupów. Mają one wartość 8% poporzedniego zamówienia! Korzystając z innych możliwości zbierania MZPunktów, możesz otrzymać rabat w wysokości nawet kilkudziesięciu procent!

Możesz też konsekwentnie zbierać MZPunkty za każde zamówienie, aby później wykorzystać je wszystkie za jednym razem tak, aby nie zapłacić za zamówienie nawet ani złotówki! Pamiętaj jednak, że zebrane MZPunkty ważne sę jedynie przez rok.

Poznaj wszystkie mozliwości zdobywania punktów

 • ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

  Za każdy wydany 1 zł otrzymasz od nas 1 MZPunkt, którego równowartość wynosi 8 gr. Wydając np. 100 zł, uzyskasz więc 100 MZPunktów, a dzięki nim 8% rabatu, z którego możesz skorzystać składając kolejne zamówienie, za które zapłacisz 8 zł mniej (100 MZPunktów x 0,08 zł).

  UWAGA:

  1. Jeśli uzbierałeś/aś już określoną liczbę punktów według starych zasad, to nie przejmuj się. Twoje punkty zostaną zachowane, skrupulatnie przeliczone, a otrzymany wynik zaokrąglony w górę do liczby całkowitej. Przykład: Jeśli po przeliczeniu liczba Twoich punktów wyniesie 14,28 to zostanie ona zaokrąglona do 15.
  2. Jeśli korzystasz z jednego z naszych stałych rabatów (3 lub 6%), to będziesz mógł/mogła robić to dalej, ale tylko przez okres 6 miesięcy od momentu wejścia w życie zasad naszego nowego programu punktowego. W tym celu, przekazaliśmy Ci w mailu Twój indywidualny kod rabatowy (na 3 lub 6%) ważny przez 6 miesięcy. Niemniej, przez cały ten czas nie tylko będziesz mógł/mogła wciąż korzystać ze swojego kodu rabatowego, ale i dodatkowo zbierać MZPunkty.
  3. W przypadaku płatności za pobraniem, MZPunkty zostaną naliczone dopiero po upłynięciu 14 dni od momentu złożenia zamówienia. W uzasadnionych przypadkach, np. Twojej odmowy przyjęcia przesyłki, MZPunkty nie zostaną naliczone. Co więcej, jeśli uzbierałeś/aś już jakieś MZPunkty, to w takiej sytuacji zostaną od nich odjęte MZPunkty o równowartości kosztu nadania oraz wysyłki zwrotnej.
  4. Możliwość wykorzystania MZPunktów dotyczy tylko tych produktów, których nie obejmuje wyprzedaż.
  5. Ważność MZPunktów wynosi 1 rok. Po upływie tego czasu ich ważność wygaśnie i nie będziesz już mógł/mogła ich wykorzystać.
  6. Okazjonalne kody rabatowe nie łączą się z programem MZPoints - za zamówienia z użyciem takiego kodu nie uzyskasz MZPunktów. Okazjonalne kody rabatowe są to kody, oferujące zniżkę w wysokości 10% bądź więcej.

   

 • ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA PO RAZ PIERWSZY (dla nowych klientów/klientek)

  Za każdy wydany 1 zł na Twoje pierwsze zamówienie, otrzymasz od nas 1,5 MZPunktu, którego równowartość wynosi 8 gr. Wydając np. 100 zł, uzyskasz więc aż 150 MZPunktów, a dzięki nim 12% rabatu, z którego możesz skorzystać składając kolejne zamówienie, za które zapłacisz 12 zł mniej (150 MZPunktów x 0,08 zł).

 • "PRZYPROWADZENIE" NOWEGO KLIENTA

  Na Twoim koncie w panelu klienta znajduje się Twój indywidualny link oraz kod polecenia. Możesz przekazać go swoim znajomym lub zamieszczać na swoim blogu, profilu na Facebooku, fan page'u lub w innym miejscu, które wykorzystujesz do kontaktu z odbiorcami. Każda kolejna osoba, która składając w naszym sklepie swoje pierwsze zamówienie na kwotę min. 100 zł zrobi to poprzez Twój link lub poda nam Twój kod, sprawi, że otrzymasz od nas 50 MZPunktów. Przykład: Jeśli uda Ci się zachęcić do zakupu w naszym sklepie 10 osób, otrzymasz od nas w sumie aż 500 MZPunktów.

 • NAPISANIE RECENZJI PRODUKTU NA STRONIE NASZEGO SKLEPU

  Na Twoim koncie w panelu klienta znajduje się historia Twoich zamówień, a w niej lista wszystkich produktów, które do tej pory kupiłeś. Lista ta dzieli się na produkty, które już zostały przez Ciebie ocenione I zrecenzowane oraz te, które jeszcze możesz ocenić i zrecenzować. Jeśli się na to zdecydujesz, to za każdą ocenę i recenzję, jakie zamieścisz na stronie zakupionego przez siebie produktu otrzymasz od nas 10 MZPunktów.

  Prosimy pamiętaj, że będziemy przyznawać MZPunkty jedynie w przypadku recenzji będących Twojego autorstwa, merytorycznych oraz liczących sobie min. 200 znaków (bez spacji).

 • WYSTAWIENIE OCENY W SERWISIE TRUSTPILOT LUB OPINEO

  Otrzymasz od nas kolejnych 10 MZPunktów za każdą pojedynczą ocenę jakości obsługi naszego sklepu, jaką zamieścisz w serwsie Trustpilot lub Opineo.

 • SKOMENTOWANIE WPISU NA NASZYM BLOGU

  Otrzymasz od nas kolejnych 10 MZPunktów za każdy pojedynczy komentarz pod wpisem na naszym blogu.

  Prosimy pamiętaj, że będziemy przyznawać MZPunkty jedynie w przypadku komentarza będącego Twojego autorstwa, merytorycznego oraz liczącego sobie min. 200 znaków (bez spacji).

 • ZROBIENIE I OPUBLIKOWANIE ZDJĘCIA SWOJEGO ZAMÓWIENIA

  Jeśli po otrzymaniu od nas przesyłki z Twoim zamówieniem, zrobisz swojemu produktowi lub produktom zdjęcie, a następnie opublikujesz je na swoim profilu na Facebooku lub fan page u, a następnie oznaczysz hashtagiem #MZStore, otrzymasz od nas 10 MZPunktów.

Często zadawane pytania FAQ

MAM JESZCZE PUNKTY ZDOBYTE WEDŁUG STARYCH ZASAD. CO TERAZ?
Jeśli uzbierałeś/aś już określoną liczbę punktów według starych zasad, to nie przejmuj się. Twoje punkty zostaną zachowane, skrupulatnie przeliczone, a otrzymany wynik zaokrąglony w górę do liczby całkowitej. Przykład: Jeśli po przeliczeniu liczba Twoich punktów wyniesie 14,28, to wówczas zostanie ona zaokrąglona do 15.
KORZYSTAM ZE STAŁEGO RABATU. CZY MOGĘ KORZYSTAĆ Z NIEGO DALEJ?
Tak, ale tylko przez okres 6 miesięcy od momentu wejścia w życie zasad naszego nowego programu punktowego. W tym celu, przekazaliśmy Ci w mailu Twój indywidualny kod rabatowy (na 3 lub 6%) ważny przez 6 miesięcy. Niemniej, przez cały ten czas nie tylko będziesz mógł/mogła wciąż korzystać ze swojego kodu rabatowego, ale i dodatkowo zbierać MZPunkty.
KORZYSTAM ZE STAŁEGO RABATU, ALE WOLĘ UCZESTNICZYĆ W PROGRAMIE MZPoints. CO MUSZĘ ZROBIĆ?
Jeśli chcesz uczestniczyć w programie MZPoints, nie musisz robić nic więcej poza wyrażeniem zgody na przystępienie do niego. Każdy klient, który korzysta z jednego z naszych stałych rabatów (3 lub 6%), może robić to dalej, ale tylko przez okres 6 miesięcy od momentu wejścia w życie zasad nowego programu punktowego. W tym celu, przekazujemy w mailu indywidualny kod rabatowy (na 3 lub 6%) ważny przez 6 miesięcy. Niemniej, przez cały ten czas nie tylko możesz wciąż korzystać ze swojego kodu rabatowego, ale i dodatkowo zbierać MZPunkty.
WYBIERAM OPCJĘ PŁATNOŚCI ZA POBRANIEM. KIEDY OTRZYMAM MZPunkty?
W przypadaku płatności za pobraniem, MZPunkty zostaną naliczone dopiero po upłynięciu 14 dni od momentu złożenia zamówienia. W uzasadnionych przypadkach, np. Twojej odmowy przyjęcia przesyłki, MZPunkty nie zostaną naliczone. Co więcej, jeśli uzbierałeś/aś już jakieś MZPunkty, to w takiej sytuacji zostaną od nich odjęte MZPunkty o równowartości kosztu nadania oraz wysyłki zwrotnej.
CZY MOGĘ WYKORZYSTAĆ MZPunkty W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK PRODUKTÓW?
Nie, możliwość wykorzystania MZPunktów dotyczy tylko tych produktów, których nie obejmuje wyprzedaż.
JAK DŁUGO WAŻNE SĄ MZPunkty?
Ważność MZPunktów wynosi 1 rok. Po upływie tego czasu ich ważność wygaśnie i nie będziesz już mógł/mogła ich wykorzystać.
GDZIE MOGĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM ORAZ SZCZEGÓŁOWYMI ZASADAMI DZIAŁANIA PROGRAMU MZPoints?
Aby zapoznać się z regulaminem oraz szczegółami dotyczącymi funkcjonowania programu MZPoints, należy zalogować się na swoje konto, a następnie przejść do zakładki "Regulamin programu punktowego", która znajduje się w panelu klienta w częći "Moje MZPunkty".
Jak wykorzystac zgromadzone punkty - instrukcja krok po kroku

 

Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby