0 0,00 zł
 bok@muscle-zone.pl  +48 501-537-027
Since 2005
Insane Cutz Insane Cutz 45 kaps.
Insane Labz
139,00 zł

Insane Cutz 45 kaps.

4 (2 opinii)

Jako alternatywę polecamy:

Fucoxanthin 90 kaps.
Fucoxanthin 90 kaps.
Apollo's Hegemony
69,00 zł
Opis produktu
  • Kompleksowe wsparcie podczas redukcji masy ciała
  • Synergizm działania składników aktywnych
  • Pobudzenie procesu lipolizy i termogenezy
  • Lepsza kontrola apetytu

Insane Labz Insane Cutz to suplement diety kompleksowo wspierający redukcję tkanki tłuszczowej.

Kofeina (1,3,7-trimetyloksantyna) - alkaloid purynowy zwiększający aktywność współczulnego układu nerwowego. Kofeina nasila proces lipolizy, który to odpowiada za uwolnienie kwasów tłuszczowych, zmagazynowanych w adipocytach. Stymulując termogenezę, zwiększa tempo podstawowej przemiany materii, co sprzyja kreowaniu deficytu kalorycznego. Alkaloid ten pozytywnie wpływa również na odczuwalny poziom energii oraz motywacji, a także poprawia skupienie i czas reakcji.

Klienci o produkcie
pokaż wszystkie recenzje tego produktu
Bardzo silny środek.Czułam się jak po amfetaminie: nadmiernie pobudzona,mocni się pociłam podczas treningu i dobrze ściągało wodę.Jednak efekty uboczne to złe samopoczucie,kołatanie serca,zawroty i ból głowy. Dla mnie środek zdecydowanie za silny
13/02/2020 Agnieszka

Mniszek lekarski – cechuje się długotrwałą historią stosowania w tradycyjnym ziołolecznictwie. Posiada właściwości moczopędne i diuretyczne, stosowany był również w celu zwalczania infekcji dróg moczowych.

AMPiberry® - opatentowany ekstrakt z owoców jałowca pospolitego (Juniperus communis L.). Owoc ten, w synergii z pozostałymi składnikami, zapewnia skuteczne zwiększenie odczuwalnego poziomu energii oraz ograniczenie łaknienia. Dodatkowo wspiera aktywność enzymów przeciwutleniających i przeciwzapalnych.

Rauwolfia Vomitoria – ekstrakt z rośliny standaryzowany jest na zawartość minimum 90% alfa johimbiny, która posiada silniejsze właściwości lipolityczne niż popularna johimbina. Jako antagonista receptorów β2-adrenergicznych, skutecznie intensyfikuje lipolizę także w miejscach, gdzie występuje tzw. oporna tkanka tłuszczowa.

Bioperine® - ekstrakt z pieprzu czarnego gwarantujący zawartość 95% piperyny. Alkaloid ten intensyfikuje produkcję ciepła w organizmie oraz pozytywnie wpływa na nastrój i poziom energii. Ponadto piperyna poprawia przyswajalność substancji zawartych w suplemencie.

Podsumowując, Insane Labz Insane Cutz wielowymiarowo wspiera proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Zalecane spożycie
Producent, Dystrybutor, Sprzedawca
Recenzje (2)
Informacja żywieniowa
Podobne produkty
Najlepiej połączyć z
Zapisz się na newslettera Sklepu MZ
Odbieraj kupony rabatowe, aktualności ze Sklepu MZ, specjalne oferty i wiele więcej!

Biuro obsługi klienta

Pomoc i konsultacje

MZKatalog - polecani dietetycy
MZKatalog - polecani trenerzy
MZKatalog - polecane kluby